• aöf sınavına girecek yakınını sınava götürmek için söz vermiş olmak.
    gerçi ben hafta içi hafta sonu her zaman erken kalkarım. ama bu hafta sonu için bahanem bu.
  • bebeğinizin olması. dişi çıkıyor ve 5 den beri ayaktayız. bu satırları yazdığım an durumu stable ve neşe içinde emekliyor
    meraklılarına not hafta içi saat 9 da kalkan kızım haftasonları babasına kıyak yapıyor ve erkenden kalkıp babasınıda uyutmuyor
  • aöf sınavlarıdır.
  • memlekete dönüşümü kahvaltıyla şereflendiren canım arkadaşlarım için ; izmirden dönüşüm.
  • arkadaşın gazına gelip balığa gitmek, yok geçen gün şöyle lüfer tutmuşlar, yok bir kiloluk levrekleri beğenmeyip geri salıyorlarmış, bir sikim tutamadan geri döndük.
  • alkolden erken uyanmak. genelde öğlene kadar uyumak yerine sabahın köründe uyanıyorum. evet evdeki herkes hala uyuyor.
  • kimseler uyanmamış ve pazar gününün kalabalığı sokağa inmemişken sahilde yürüyüş.günü öldürmemek adına erken kalkmak.yarın iş var, onun için son tatil gününü iyi değerlendirmek
  • bünye saati sanırım. hafta içi 07.00 da alarm çalar. tam o saatte uyandım bu sabah. zaten en geç 8' de kalkardım ama bu biraz erken oldu.
  • açıköğretim sınavı :(
  • benimki pazartesinin elime vermesine izin vermemektir
hesabın var mı? giriş yap