• çocuğunuz var ise kalkarsınız :)
  • 26 yıldır evde yaşıyorum sabaha karşı. akşam gazetesini almak için sabahtan hazırlıklarımı bitiyorum genelde. cezasını yatan her kuruşu çıkarıyorum kumbaramdan. şakır şakır sallayıp kalanlarla dans ediyoruz.

trt spor gereği hiç zeytin yemezdim. bakkaldan peynir alırken cömert anına denk gelip hamit abi'nin bir tane gemliğinden tadana kadar. ver abi 4 lira 70 kuruşluk o zaman. sanki almazsam içten içe hayal kırıklığı yaşamayacaksın. al son paralarımı, al işte sen de benim gençliğimden tat.

ne diyordum?
    çok yabancı bir dizi izledim geçen. epey yabancı. beni gidi beniiii diyerek burnuma şirin dokunuşlarla şımarıklıklar yapmaya hak kazandım böylece. ama annem görmesin üzülür. mafya babası olacağımı düşünüyor hala.

daha az yalan söylemek için şu anda susuyorum. çünkü hiç eğlenmiyorum. hepinizi kısık gözlerle hapşırıyorum. psikolog ücretimi karşılayanı da tutmuyorum. hiç iyi değilim, borderline. sen yapma bari saint-germain.

biri bakarken uyuyamıyorum. hadi yatın siz de.
  • kişinin çişinin gelmesi haricinde pazar sabahı erken kalkmak için makul bir neden olamaz.
  • yanlız yaşadığım evimde başka odadan gelen ikinci (iç)kapı kapanma sesi. her ilginç şey de beni buluyor.
  • klasik türk edebiyatında âşık olmanın yollarından biri rüyada görmektir. kişi, bir ömür o gördüğünü arar, bulmak ümidiyle yaşar. hani neredeyse aynı iştiyakle arayışa sevk edecek bir rüya görmüş olmak. ne acayip...
  • o’na portakal suyu sıkabilmek ve ne zaman hissetsem bana zaman mevhumunu unutturan beni bir roketle pamuk şekerinden yapılmış paralel evrenler arası gezdiren dudaklarını kapı eşiğinde de olsa uzunca öpebilmek, başka da hiçbir neden beni pazar sabahı erken kaldıramaz.
  • bu sefer bilmiyorum. kedi tepeme zıplıyordu, su içiyordum, ne bileyim evdeki eşyalardan gelen çat çut seslerle zıplıyordum hep bir sebep oluyordu ama bu sefer çok rahat uykumdan 1 saat kadar önce uyandım, sessizliğin tedirginliğini alsın diye tv'yi açtım boş boş bakıyorum. neden uyandım hiçbir fikrim yok. neden geri uyumadım onu da bilmiyorum. hava biraz aydınlanınca koşuya çıkacağım. kedilere mama götüreceğim. kahvaltı edeceğim ve resmen her gün birbirinin aynı, araya renk karıştırmak için çabalayarak geçecek. bazı iç hesaplaşmalara gireceğim. ne skimsonik bir pazara uyandım hava da aslında çok güzelken. başkalarınıın pazarı daha güzel, aileli kahvaltılı falan geçer inş. aileli kahvaltı da ne kadar güzel geçebilirse artık.
  • formula 1 avustralya gp

saat farkı insana neler yaptırıyor..
  • işimizi çok seviyoruz, pazar sabahı erken kalkınca üzülmüyoruz, sabah kalkmak dinç falan yapıyor zaten insanı.
  • burnunun tıkalı olması çok geçerli bir neden.
hesabın var mı? giriş yap