şükela:  tümü | bugün
 • sevişmekten çok orgazm isteyen kadındır..

  ''..şüphesiz ki onları biz sizler için yarattık. onları sürünüz. onları bir oya gibi ufak ufak, ama sert ve seri, biraz da sarsarak işleyiniz.. ve o size bunu emretmişti..''

  anasını siktiğimin dayattığı değerler kadınların sevişme sürecini başlamasını maalesef baltalıyor. bu toplum böyle. burda ne dönüyorsa, yatak odasında da onu döndürüyor. özgün olamıyor. sikindirik bir 17 inçlik ekrana dalıp yaşayanlar. ve sosyalleşmekten olağanca kaçmak. viskimi içeceğim, bir saniye.

  ha, ne diyorduk, anasını sikiyorduk.. bugün ağzım bozuk gibi biraz. lütfen kızmayınız. ama biraz az buzlu viski iyi geldi. ferahladım. arka fonda da çok boktan bir parça çalıyor, ama bunu bitereceğim.

  bu kadını tatmin edeceksin dostum. edeceksin ki hala kadınım diyebilesin. dün yaptığın bir boka yaramadı. kadının sadece ıslandı, ıslandı. vajinası penisini bir vantuz gibi kavramadı.. kendilerine tecavüz etmeye kalkan amerikan askerlerinin penislerini büken vietnamlı fahişeleri düşle. bunun nasıl bir kuvvet olduğunu azıcık hisset. bedeninde. o beden sarsılacak dostum. bedenin sarsılacak ki, sikindirik düşüncelerin beyninin kıvrımlarına yerleşsin..

  ve dostum o gömlek yırtılacak. bir tane daha alırsın. yavaş yavaş değil, sert ve seri..

  ve parçaladığın gömleği ip gibi yapıp, dolayacaksın onun boynuna.. ve o çaresiz bir ceylan gibi kıvrılmışken tüm kıymetlileriyle önünde, gireceksin ona hunharca..

  ve kadının orgazm olurken o sikindirik pazar sabahında, sana tekrardan aşık olacak..