şükela:  tümü | bugün
  • güzel bir şarkı.

sözleri yazayım da tam olsun;

günler geçti
    ve sessizleşti bu ev yanıyor
    kanser rengi duvarlar
    ve hayaletler var

bir de pazar ve ertesi olunca ben
    zorlanırım gülümsemem
    yine de sen gelince ben
    huzur bulur kötü düşünemem

yoldan çıkmak için tam zamanı
    ve tam yeri
    gel öldür beni ya da fesat
    düşüncelerimi

sensizlikten gayrı bir derdim yok

günler geçti
    sevimsizleşti bu ev gözümde
    sonsuzluk derdi baki ve yaşamak zoraki
    işin özünde

bir de pazar ve ertesi gelince ben
    zorlanırım gülümsemem
    yine de sen olunca ben
    huzur bulur kötü düşünemem

yoldan çıkmak için tam zamanı
    ve tam yeri
    gel öldür beni ya da fesat
    düşüncelerimi

sensizlikten gayrı bir derdim yok

yok yok yok.
  • çok güzel bir şarkı.
  • insanın yüzüne buruk bi gülümseme yapıştıran şarkı. canlı performansı için buradan buyurulabilir.
  • sabahtan beri loop'a aldığım über son feci bisiklet şarkısıdır.
  • duymuştuk grubu, biraz sevmiştik biraz sevmemiştik ama bir de pazar ve ertesi varmış. ilk defa bu kadar sevdim bu grubu.
  • en nefret ettiğim iki günün kombininidir kendileri. pazarları hele hele güneşli pazarları çocukluğumdan beri sevmememkle beraber, anaokulundan beri de ertesileri sevmemeye başlamışımdır.
  • ilk duyduğumda da sevmiştim. şimdi daha bi sevdim ben bu şarkıyı. hep söylüyorum, grubun her şarkısı ayrı güzel.
  • bu grup olmuş, üretiyorlar, sırf bunun için bile sevebiliriz bu tatlı insanları. benim kendi adıma yoldan çıkmakla ilgili problemlerim oldugundan çok sevdim bu şarkıyı. müziği yumuşak, solistin sesinde şey var, her şeyin farkındayım, her şeyi biliyorum, ne yaşadıgını biliyorum veyahut ben onun ne yaşadıgını biliyorum, öyle işte. okudugunuz romanda yazarın sizden önce yazması gibi.
  • hani bazı şarkılar vardır ya, ilk defa dinlediğinizi bildiğiniz halde sanki yıllar yıllar önce dinlemişsiniz ve o zamanlar müptelasıymışsınız gibi hissedersiniz. yarattığı his bu.

güzel bir örneği;

https://www.youtube.com/watch?v=l2mut7fnt8c