şükela:  tümü | bugün
  • bence yoktur.
    bakıyorum içinde, ismail çamaşırları yok nazmiye sütyenleri yok efendim erol memelikleri yazıyor. bu ne ya.
    bir de hep aynı model. telli, süngerli ortasında minik bir kurdela.
    az önce kovdum arkadaşlar. ben böyle şeylere gelemem.
  • sütyenden bağımsız ihtimaldir. bu gibi salakların lafıyla markalara tonla para harcamayın kızlar. giyim kuşamınızı önemsemeyen erkeklerle görüşmeniz sizin iyiliğinize olacaktır.
  • ben çıplak seviştiğim için önemsemem. ama pamuklu şeyler giyin nacizane tavsiyem. çünkü hiçbir erkek vajinalı mantar çorbasını sevmez.
  • pazardan giyinen kızdan red yiyen bir yazarın gelip burada ağlaması. yazık.
  • (bkz: victoria's secret) 'tan sütyen alan kadından daha fazladır.
  • kafasına taktığı sütyenle ikizlere takke diye bağıran dayıyı çağrıştırırsa libido sıfırlayıcı olabilir. onun dışında kadın seksiyse ve aldığı sütyen de fena değilse, neden olmasın.
  • benim gibi şahinler ve seher yıldızı marka boxer giyen bir erkeğin çekiciliğiyle kısmen eşdeğer kadındır. penti sütyenler güzel diye biliyorum ondan alırsa daha tatlı olur. bense şahinlere devam. ne güzel taşaklarım hava alıyor mis gibi.

olm zıbarın uyuyun lan. gece gece dert ettikleri şeye bak amına koyim.
  • seher yıldızı, polat, gümüş giyen bir herifin, pazar sutyeni giyen bir kızdan ret yemesiyle açtığı bir başlıktır. bir anım aklıma geldi. bir dönem kafayı jack&jones mağazasının dar gömleklerine takmıştım. çok iyi bir vücudum vardı. neyse işte bir gün gömlek alırken kasiyer kadın dedi ki; boxer almak ister misiniz? dedim ne kadar? 40 lira teki dedi. satarken de diyor ki; ama çok şıklar. ulan pantolonun altında duran şey ne işime yarayacak? tutku marka boxer giyiyorum.
  • otekilestirilmesine gerek olmayan herhangi bir kadındır. tıpkı victoria's secret'tan giyinen herkesin seksi olmadığı veya olmayacağı gercegindeki gibi.
  • öyle bir yazmış ki sanırsın kadın kişisi pazar tezgahını takmış gelmiş. ihtimal olarak değerlendirilemez.

(bkz: marilyn monroe çuval kıyafeti)