• tam bir atlangoç.
    forrest gumpgillerden.
    buzdolabında muhtemelen parçalanmış insan eti vardır.
  • sevgilisinin ismi neşe olabilir.
  • benim bu.
    hatta saatin alarmı sabahın altısında ötmeye başladığında, az önce rüyamda ne halt etmekte idiysem bella ciao! diye fırladım yataktan.

buzdolabımda da insan eti yok yahu, nereden çıkarıyorsunuz böyle safsataları allah aşkına? derin dondurucu dururken dolapta mı saklanırmış insan eti, laf.
  • pazartesi sabahı işe gitmeyen insandır.
  • yolu mecidiyeköy'den geçmiyordur. -_-
  • eğer çalışıyorsa bile, oral seks ile uyandırıldıysa yine de neşe ile uyanan insandır.
  • hayatında neşe verici gelişmeler vardır ve işi sadece para kazanacağı bir ortam olarak görüyordur bu insan. dexter izlemeyi seviyordur ayrıca.
  • orhan pamuk'tur herhalde. nuri bilge ceylan bile değil bak. orhan pamuk.

türkçe roman yazıp, nobel almış; parayı istiflemiş; istediği hayatı yaşayan; yazdığı romanın müzesini yapacak kadar vakit-nakit sahibi ...bir sonraki romanının da aynı şekilde satacağını bilerek... en büyük derdinin "yaratıcılık kabiliyetinin döngüsü" olduğu...

- kim bilir onun da ne sıkıntıları var? öyle deme. insanların ne derdi var. bak merhum vehbi koç sadece haşlama pırasa yiyebiliyormuş. onca mülk?
    + pepee sen mi geldin, tez mi geldin? de siktir git şimdi. ne diyordum? orhan diyordum pamuk diyordum.
  • haftasonu iyi eğlenmiş, bir dahaki hatasonu eğlence planlarını yapmaya başlamış, pazartesi akşamı işten çıkınca arkadaşlarıyla içmeye gidecek, işinde vaktin nasıl geçtiğini anlamayan ve antalyada yaşayan bir insan olabilir.

(bkz: sen kaç beni tanıdılar)
hesabın var mı? giriş yap