şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ön bilgi: en altta; bir yardım çağırısı içerir.

  pdf dosyaları üzerinde değişiklik,not alma, üzerini işaretleme vb. şeyleri yapabileceğiniz kategorisinin en iyisi olan, readdle adlı geliştiricinin ios uygulamasıdır. uzun zamandır beğenerek kullanıyorum.
  benzer özellikteki diğer uygulaması için (bkz: documents by readdle)

  windows’taki dosyalama sistemi gibi içine resim,film, belge, sıkıştırılmış dosya vs. bir sürü dosya atıp kolayca erişebiliyorsun.

  fakat yakın zamanda yeni bir özellik eklediler. attığın resimlerden birini açtın diyelim. eskiden sol üst köşede geri tuşu vardı ve o şekilde kapatıyordun açtığın resmi.

  şimdi yeni özellikle yukarı ya da aşağı hafifçe ittirince açılan resim kapanıyor. fakat sensivity’si o kadar hassas ki, resmi zumluyorum, bir anda kapanıveriyor. ya da zum yapmışım, biraz alta çekiyorum yine kapanıyor. inanılmaz kullanışsız bir özellik olmuş, bu alta ve üste ittirince kapanma özelliği...

  iphone’un kendi photos(fotoğraflar) uygulamasında bile sadece yukarı itince resmî kapatma varken readdle ağır saçmalamış ve en sık kullandığım uygulamada en çok yaptığın şeyi benim için eziyete çevirdi.

  bunun için feedback gönderiyorum, fakat hala düzeltmediler, onca küçük güncelleme gelmesine rağmen. bunun için uygulamayı kullanan başka yazarlar varsa, alttaki metni, ayarlardaki “send feedback” bölümünden göndermesini rica ediyorum.

  “hi
  ı am so angry that your new feature in documents and pdf expert. ı brought those to use as i want. but you change something i do not like.

  when i click a picture (jpeg,png), it’ll open. then if i push it down little bit or push it up little bit, the picture will close.

  this is so scum feature that i can not close it.

  ı use this apps for my painting works. and i insert all my pictures in documents and pdf expert.

  then i usually zoom that pictures. while i’m zooming one of my pictures, sometimes the picture is closing.

  then i want to crash my phone. ı am mad him/her who find this feature.

  ı beg all you, please remove this feature. please!

  or at least make it optional.

  photos in iphone have the feature that only for “push up”.

  please remove this scum feature. or we all painting students will erase this all your apps.