• eskiden pkk'lıymış şimdi azılı reyisci çomar olmuş. engelle geç.
  • atatürk ve türkiye cumhuriyeti düşmanı provakatör troll. bunu kah reisçi ağızla kah pkk sempatizanı tavrıyla yürütüyor. emperyalistlerin sevdiği sinsi bir uşak.
  • bölücü, pkk sempatizanı yazar.
    entry ekran görüntüsü

kürt kimliğinin arkasına saklanan terörist ve sempatizanları en iğrenç olanları malesef.
    biz pkk kürtlerin kimliğini kullanan bunun arkasına saklanan bir terör örgütü olduğunu söyledikçe malesef bu tip insanlar yerinde hopluyor. ama şaşırmamak gerek sivilleri kalkan olarak kullanan gayet kürt kimliği ardınada saklanır.

kürtler malesef bu tarz insanlardan çok çekti
    neden onlara ermeni olduğumu söyledin (mesela doğuda bu durum çok kürt kimliği çok kullanılıyor herkes sığınıyor arkasına ee kürtlerde sıcak kanlı insanlar olduğundan herkesi kabul eder hoş karşılarlar mesela buradaki ermeni korktuğu için veya problem yaşamamak için kendini korumuş olabilir. öyledirde. ama pkk bir terör örgütü ve yaptığı katliamlara kitaplar yetmez bu kadının hakkı vardır belki ama pkk asla kürt kimliğinin ardına sığınmaya hakkı yoktur. uyuşturucu patronların, dinsiz imansız çakalların çukurudur pkk.)
  • nick altında kendisini, dirayetini, mukadderatını sikip atacaklar haberi olmayan ucuz insan.

(bkz: engelle)
  • pkklilarin kullandigi jargonla sozluge yazilar yazan acemi yazar.

alakasi yokmusmus ama kullanilan ifadeler turkiye yerine 'turk devleti' ve 'tc', 'kurt halk hareketi' vs. sanki anf muhabirinin yazisini okuyoruz.
  • entry karnesi:
    *pkk sempatizanlığı
    *atatürke hakaret
    *türkiye cumhuriyetine hakaret
    *dini kendine göre eğip bükme
    *kadına hakaret
    *sözlükte gönlünce küfür etmek
    *manipülatif entryler
    *yalan dolan entryler

türk vatandaşının kutsal ve manevi değerlerine saldıracaksın sonra biz uçurulsun diyince faşist yazar olacağız sen doğru, düzgün, mazlum, madur yazar olacaksın öyle mi? öyle düşünüyorsan ağır beyin fukarasısın.

tanım: maaşını hak etme yarışında olan bir adet troll kuçu.
  • boş adam. çomar bir ak it
  • bi ara bi entrysini ciddiye aldım ve cevap vermeye niyetlendim. sonra ulan başka entrylerinede bakıyım de öle bi cevap yazıyım dedim... vazgeçtim. allah kendisine akıl versin inşallah. ciddiyse de şakaysa da.
  • yazılarından bile mide bulandıcı kokular yayabilen bir leş.

(bkz: kahpenin eniği)

çözüm:
    (bkz: engelle)

(bkz: başlıklarını engelle)
hesabın var mı? giriş yap