*

şükela:  tümü | bugün soru sor
 • edit: 7 uçurulmuş.. sizlerin desteği ile oldu sevgili can arkadaşlarım var olunuz sağ olunuz seviyorum sizleri

  edit 6: destekçileri de bir o kadar fütursuz ve insanlıkdışı gerçekten inanamıyorum. şikayetlerimiz dikkate alınmazsa hukuki yollara başvuracağız. biz farklı düşünceye karşı değiliz zıt düşüncede olduğun insanla iki takışır sonra unutursun ama bu insanlıkdışı düşüncelere çocuklara yapılan şiddete, hayvanlara yapılan şiddete ve yaşlılara yapılan şiddetlere sessiz kalmayacağız

  edit 5: troll değil yazdıklarına inanıyor resmen bu farklı bir varlık hala entry giriyor yüzsüzce ve savunuyor yazdıklarını... başka nickleride kendisine aitse bulup çıkaralım arkadaşlar, bütün hesapları ve kendisi uçurulsun

  edit 4:(bkz: #80992826)
  kadınlara ve atatürk sever bizlere ettiği hakaretlerde burada... hukuki yollarada başvuracağım, bu sözlükte kalmayacaksın sen.

  edit 3:(bkz: #81025472)
  paylaşan yazar arkadaşıma teşekürler.
  deştikçe daha ne pislikleri çıkıyor, atatürk'e hakaret suçu işliyor ve hala hakkında işlem yapılmıyor çıldırıcam hukukçu arkadaşlar bir el atın şu duruma lütfen.

  edit 2: destekleriniz için çok teşekürler sevgili arkadaşlarım.. sizin gibi iyi niyetli insanları gördükçe bu ülkeden, bu ülkenin insanlarından umudu kesmemeyi bir kez daha görüyorum. bu insanlıkdışı varlığı şikayette ettim,gerekeni hukuki yollarla da yapmak isteyenlere katılabilirim.

  (bkz: #81047630)

  bu entry'i yazmış sevgili arkadaşlar inanabiliyor musunuz? şoka girdim böyle insanlar toplumdan izole edilip beyne elektroşok verilerek insanlık öğretilmeli sinirden ne yazacağımı bilemiyorum.

  sadece şunu söylüyorum bu kişinin entry'sini ya silin, yada sözlükten atın bunu burayı çoluk çocuk gençlerde okuyor. böyle bir kepazelik kabul edilemez.

  edit 1 : https://eksiup.com/70cc7658c41
  şu da ekran görüntüsü şurada dursun.
 • ulan ben "insan değil" yazsam gg diye siliniyor, adamın dediklerine bak. normal şartlarda yazdıkları suç ama işte allahtan muz cumhuriyetinde yaşamıyoruz.
 • normal şartlarda ota boka sansür gg diyen sözlük yönetimi, böyle insanlık dışı bir entry ve iğrenç bir düşünce yapısı var nasıl sessiz kalınıyor dediğim durumdur.
 • katildigim kampanyadir. umarim gerceklesir.

  bunu ve o maymun sudanliyi ust uste koyup sikeceksin meydanda ki. ne o suratina sictigimin zencisi boyle bir ise kalkisacak. nede lagim agizli ummetci serefsizin biri gelip burda bir kiz cocuguna atilan tokada kahkaha atacak.
 • antalya'daki sudanlı saldırgan başlığında gerçekleşen üzücü ve sarsıcı hadise.
  antalya'da parkta oynayan çocukların başını taşla ezen sudanlının meşrulaştırılması.

  çocuğa yapılan şiddetin ve suçun övülmesi, vahşetin normalleştirilmeye çalışılması, zorbalığın meşrulaştırılması, çocuklara uygulanan şiddetin küçümsenerek mizahi bir yöne çekilmesi ve bunun herkesin takdir edeceği gibi insanlık ile alakasının olmaması durumudur.
  bu konu kendisinin yazmış olduğu şu entry'de durum net şekilde görülebilir (bkz: #81047630)
  ekran görüntüsü

  peşin edit: yazarın diğer yazılarına az önce bakma şansım oldu, bunlar beni pek ilgilendirmiyor nihayetinde kendi düşüncesidir hatta akli melekeleri der geçerim. fakat konu çocuklara uygulanan işkencenin övülmesi olduğundan, yazar kişinin işkenceyi yapan kişiden "kardeşim" diye bahsetmesinden dolayı sözlük yönetiminin bu konuda hızlıca eylem planı oluşturmasını ve yazara yaptırım uygulanmasını beklemekteyim.
 • yazdıklarını asla tasvip etmiyorum. aynı ortamda sesli bir şekilde söylenilse “cahille sohbeti kestim” diyerek ortamdan uzaklaşırım. ama ayrı başlık açılarak irdelenecek kadar bir entry olarak görmüyorum. rahatsız olduysanız benim yaptığım gibi yazarı ve başlıklarını engeller geçersiniz.

  böyle insanlar zaten dikkat çekmek için bu tarz şeyler yazar. ve entry dikkat çekiyorsa sevmeyeni kadar seveni de vardır demektir. bir yazarı sözlükten atmak çözüm değildir. çözüm iyiler olarak kötüleri engellemek, görmezden gelmektir. ne kadar kötü insan varsa bir o kadar da iyi insan var dünyada. ama iyiler kötülere prim veriyor. ne demişti bu zihniyetin ağa babaları; “reklamın iyisi kötüsü olmaz”. prim vermeyin bu zihniyete. yunus gibi veysel gibi pir sultan gibi cahille sohbeti kesin!
 • görmemiştim bu başlığı, sanırım benim bu konuda başlık açma anıma denk gelmiş olabilir.
  (bkz: peace forever kullanıcısının şiddeti övmesi)
 • kimse kimsenin evladına sebebi dahi olsa tokat atamaz ve dokunamaz.
  bunu böylece kafanıza sokacaksınız.

  insanlar bin zorlukla evlat yetiştiriyorlar.
  onları da birileri gitsin yere düşürecek derecede sert bir tokat atsın diye değil.

  ikincisi bu ülke ümmetin falan değil, bu ülke vatanı uğruna canını, kanını vermiş türk milletinin öz vatanıdır. ümmet gitsin arap yarımadasında takılsın.

  böyle bir olayı, bir çocuğa atılan bir tokadı komik bulmak maalesef üzüntü verici. o çocuğun ailesi burayı okuyabilir hatta çocuk da okuyabilir.

  hassasiyetsiz bir toplum olup çıktık. kimse diğerinin psikolojisini ve hassasiyetini düşünmüyor artık.

  edit: ekşi sourlines iyi uçuşlar diledi.
 • kim sikler sözlüğü. yetkili mercilere şikayet edin. doğduğuna pişman olsun vatan haini.
 • #81025289

  #80992826

  #80959368

  #80690852

  #80690723

  hmmm. bu adam bana bir yerlerden tanıdık geliyor ama o kadar da olamaz değil mi ?