• edit: 7 uçurulmuş.. sizlerin desteği ile oldu sevgili can arkadaşlarım var olunuz sağ olunuz seviyorum sizleri

edit 6: destekçileri de bir o kadar fütursuz ve insanlıkdışı gerçekten inanamıyorum. şikayetlerimiz dikkate alınmazsa hukuki yollara başvuracağız. biz farklı düşünceye karşı değiliz zıt düşüncede olduğun insanla iki takışır sonra unutursun ama bu insanlıkdışı düşüncelere çocuklara yapılan şiddete, hayvanlara yapılan şiddete ve yaşlılara yapılan şiddetlere sessiz kalmayacağız

edit 5: troll değil yazdıklarına inanıyor resmen bu farklı bir varlık hala entry giriyor yüzsüzce ve savunuyor yazdıklarını... başka nickleride kendisine aitse bulup çıkaralım arkadaşlar, bütün hesapları ve kendisi uçurulsun

edit 4:(bkz: #80992826)
    kadınlara ve atatürk sever bizlere ettiği hakaretlerde burada... hukuki yollarada başvuracağım, bu sözlükte kalmayacaksın sen.

edit 3:(bkz: #81025472)
    paylaşan yazar arkadaşıma teşekürler.
    deştikçe daha ne pislikleri çıkıyor, atatürk'e hakaret suçu işliyor ve hala hakkında işlem yapılmıyor çıldırıcam hukukçu arkadaşlar bir el atın şu duruma lütfen.

edit 2: destekleriniz için çok teşekürler sevgili arkadaşlarım.. sizin gibi iyi niyetli insanları gördükçe bu ülkeden, bu ülkenin insanlarından umudu kesmemeyi bir kez daha görüyorum. bu insanlıkdışı varlığı şikayette ettim,gerekeni hukuki yollarla da yapmak isteyenlere katılabilirim.

(bkz: #81047630)

bu entry'i yazmış sevgili arkadaşlar inanabiliyor musunuz? şoka girdim böyle insanlar toplumdan izole edilip beyne elektroşok verilerek insanlık öğretilmeli sinirden ne yazacağımı bilemiyorum.

sadece şunu söylüyorum bu kişinin entry'sini ya silin, yada sözlükten atın bunu burayı çoluk çocuk gençlerde okuyor. böyle bir kepazelik kabul edilemez.

edit 1 : https://eksiup.com/70cc7658c41
    şu da ekran görüntüsü şurada dursun.
  • ulan ben "insan değil" yazsam gg diye siliniyor, adamın dediklerine bak. normal şartlarda yazdıkları suç ama işte allahtan muz cumhuriyetinde yaşamıyoruz.
  • normal şartlarda ota boka sansür gg diyen sözlük yönetimi, böyle insanlık dışı bir entry ve iğrenç bir düşünce yapısı var nasıl sessiz kalınıyor dediğim durumdur.
  • antalya'daki sudanlı saldırgan başlığında gerçekleşen üzücü ve sarsıcı hadise.
    antalya'da parkta oynayan çocukların başını taşla ezen sudanlının meşrulaştırılması.

çocuğa yapılan şiddetin ve suçun övülmesi, vahşetin normalleştirilmeye çalışılması, zorbalığın meşrulaştırılması, çocuklara uygulanan şiddetin küçümsenerek mizahi bir yöne çekilmesi ve bunun herkesin takdir edeceği gibi insanlık ile alakasının olmaması durumudur.
    bu konu kendisinin yazmış olduğu şu entry'de durum net şekilde görülebilir (bkz: #81047630)
    ekran görüntüsü

peşin edit: yazarın diğer yazılarına az önce bakma şansım oldu, bunlar beni pek ilgilendirmiyor nihayetinde kendi düşüncesidir hatta akli melekeleri der geçerim. fakat konu çocuklara uygulanan işkencenin övülmesi olduğundan, yazar kişinin işkenceyi yapan kişiden "kardeşim" diye bahsetmesinden dolayı sözlük yönetiminin bu konuda hızlıca eylem planı oluşturmasını ve yazara yaptırım uygulanmasını beklemekteyim.
  • görmemiştim bu başlığı, sanırım benim bu konuda başlık açma anıma denk gelmiş olabilir.
    (bkz: peace forever kullanıcısının şiddeti övmesi)
  • kimse kimsenin evladına sebebi dahi olsa tokat atamaz ve dokunamaz.
    bunu böylece kafanıza sokacaksınız.

insanlar bin zorlukla evlat yetiştiriyorlar.
    onları da birileri gitsin yere düşürecek derecede sert bir tokat atsın diye değil.

ikincisi bu ülke ümmetin falan değil, bu ülke vatanı uğruna canını, kanını vermiş türk milletinin öz vatanıdır. ümmet gitsin arap yarımadasında takılsın.

böyle bir olayı, bir çocuğa atılan bir tokadı komik bulmak maalesef üzüntü verici. o çocuğun ailesi burayı okuyabilir hatta çocuk da okuyabilir.

hassasiyetsiz bir toplum olup çıktık. kimse diğerinin psikolojisini ve hassasiyetini düşünmüyor artık.

edit: ekşi sourlines iyi uçuşlar diledi.
  • peace forever'ın deport edilip sudanlı kardeşlerinin yanına gönderilmesi kampanyası başlatılabilir. sudan'a, tokat atılacak bir mal ihraç etmiş oluruz.
  • kim sikler sözlüğü. yetkili mercilere şikayet edin. doğduğuna pişman olsun vatan haini.

hmmm. bu adam bana bir yerlerden tanıdık geliyor ama o kadar da olamaz değil mi ?
  • bu kullanıcıyı dün şikayet ettim.

şahsen psikolojik sorunları olduğunu ve uçurulması gerektiğini düşünüyorum.

yok sağlıklıyım diyorsa iş davalık olabilir.

(bkz: #80992915)
    (bkz: #81022597)
    (bkz: #81025248)

(bkz: #81025289)
    ki bu yazının 16 kere favlanması bence ayrı bir tez konusudur.
hesabın var mı? giriş yap