şükela:  tümü | bugün soru sor
  • peach pit i isleten herif de kayserili esnaf gibi duklkana gelen is yaptirir, avantadan istihdam saglardi

- hey brendin onlugunu tak ta buraya gel bana yardim et ha?
    - ne yardim edecem kadroli enayi miyim ben? az ye de usak tut...
  • (bkz: central perk)
  • mayıs 2016'da sweet fa isimli harika bir albüm çıkarmış olan vancouver çıkışlı tatlı mı tatlı bir grup. kendilerini tür bakımından chewed bubblegum olarak tanımlıyorlar. herkese hitap edebilecek, pop bazlı, basit fakat dinlemesi çok çok zevkli bir soundları var. buradan dinleyebilir ve albümü satın alarak destek olabilirsiniz.
  • üstteki entryde "chewed bubblegum" tanımlamasını görmeden önce "ciklet gibi müzikmiş layn" diyerek hallendiğim kanadalı psych-pop grubu. yeni nesilden ümitliyiz efendim. türkiye'de de böyle gitar işçiliği göreceğimiz günleri iple çekiyoruz. canavar gibi gençler var, bizim neslin 10 senede çözümlediği müzikal meseleleri 1-2 senede kavrayıp ustalaşıyorlar. samimiyet bazında da coşmuşlar ayrıca. dinleyin, dinletin, paranız varsa 3-5 bi şeyler atın albümlerini alın. muntazam.
  • alrighty aprhodite parcasi harika olan sevimli gurup.
  • (bkz: tommy's party) adli sarkilarina taptigim grup. cok cok iyiler.
  • alritghy aphrodite, ve kendi adları olan peach pit adlı parçaları da güzeldir. indie sevenlere önerilir.