• tvlere verdikleri reklamların yanında twitter ekşi sözlük gibi mecralarda da entry faaliyeti yürüttüklerinden emin olduğum firma. reklamlar bittikten hemen sonra twitterda aynı içeriklerle bir sürü hesap övgü dizmiş.
  • dikkat çeken bir reklam ama ağızı açık bırakan türden değil tabi etkileşimi alması yeterli.
  • bilgisayar muhendisi olarak beni etkilemis ve nedendir bilmem meslegimle tekrardan gurur duymami saglamistir.
  • trt çocuk’ta reklam vermeyen firma. zira ben onu izliyordum. anlatıldığı gibi bir olay yaşanmadı.
  • lan reklam işte diye baslayip,
    lan ne oluyor diye devam eden tepkilere yol açmıştır.
  • şimdiye kadar beni en heyecanlandıran reklam olmuştur. yarı uyur uyanık yatarken ayağa fırlamama sebep oldu. elinize, aklınıza sağlık.
    reklam sayesinde bir anda 'peak' twitterda worldwide 3. tt oldu.

edit : ben bu satırları yazarken tt'de 2.liği kapmıştır.
  • anında laptopın kamerasına bant çektim

not: tvyi laptoptan izliyorum
  • yaptıkları reklamla herkesi kendi sitelerine davet ettiler ve milyonlarca insan aynı anda akın etmesine rağmen adamların sitesi takır takır çalışırken, ne bu diye merak edip sözlüğe girenler yoğunluktan burayı çökertti. garip.
  • "sonunda oldu. tüm kanalları birileri hack'ledi" diye sevinirken ters köşe yapmış firma.
  • iş ilanı değildir. eğer fikriniz ve paranız varsa getirin biz yapalım diyorlar.
hesabın var mı? giriş yap