şükela:  tümü | bugün
  • bir diş beyazlatıcı markası. az biraz işe yaradığı onaylanmıştır.
  • di$lerde cay/kahve icmekten olu$an siyah lekelere kar$i faydali oldugu soylenen di$ macunumsu. haftada iki uc seferden fazla kullanilmasi di$leri cizebiliyormu$ yanniz*.
  • dişlerimdeki lekelenmeyi engelleyemiyorum. gidiyorum temizletiyorum, 10-15 gün sonra başlıyor lekeler çıkmaya.
    diş hekimi mineden kaynaklandığını yapacak bir şeyin olmadığını söyledi. en fazla her çay kahveden sonra ağzımı suyla çalkalayıp günde iki kez dişlerimi fırçalayacakmışım. sanki fırçalamıyorum da oluyo lekeler, terbiyesiz.

neyse, gittim pearl drops aldım. iki gündür kullanıyorum ve dişlerimde belirmeye başlayan lekeler kayboldu. mutluyum.
  • kahve ve tütün yüzünden tuvalet taşına dönmüş dişlerimi tertemiz yapmış diş macunu. beyaz dişlerim görünsün diye kemal sunal gibi sırıta sırıta geziyorum sokaklarda. teşekkürler pearl drops.
  • öyle dişlerimi inci gibi yapmasa da, ki öyle bir beklentim yoktu zaten, bende işe yaradığını söyleyebilirim.
  • bunun hollywood smile'ını 2 aydır kullanıyorum, öyle hollywood'luk bir smile yaratmadı ama oldukça etkili olduğunu söyleyebilirim.
  • kullandığım en etkili diş macunu. 2 kutu bitti, 3ncü alıcam. ama piyasada skt geçmiş bir sürü ürün dolaşıyor aman dikkat edin. skt geçince tadı şeker gibi oluyor ve pek bi faydasını göremiyorsunuz.