şükela:  tümü | bugün soru sor
 • rupaul's drag race sezon 7'de üçlüye girmiştir kendileri. permanent resting bitch face'i ile ünlüdür. pleasure isimli albümü harika. aha bu da ilk parça love slave
 • rupaul's drag race sezon 7'yi daha da güzel yapan insan. kadın hali de muhteşem ama erkek halinin güzelliği zaten herkesin dilindeydi. ya bu nedir?

  https://www.instagram.com/…c0/?taken-by=pearliaison

  https://www.instagram.com/…h-/?taken-by=pearliaison

  violet chachki ile birlikte stilini en beğendiklerimden. bir şeyler çakmak için look'larını sürekli el altında tutuyorum.* genelde satenler, tüller, inci rengi, soft pembelerle falan dolaşırdı bu.

  ru ile bayağı sert atıştığı halde (yüzümde bir şey mi var?); ru'nun bunu o gece göndermek yerine zavallı trixie mattel'i kurban vermesi çok eleştirilmişti; ben de pearl'cü olduğum halde sinir olmuştum ama yarışmanın ikinci yarısından sonra bayağı bastırmasıyla iki güçlü adaydan biriydi taç için o yüzden iyi ki kalmış.

  5. sezondan detox'la takılması sinirlerimi yer yer bozsa da; başarısını da çok seviyorum bu çocuğun.

  yarışmadan çıkıp kendi adıyla parfüm çıkaran ilk kişi. (adı tabii ki flazeda*) bir de miss fame ve violet chachki ile takılmasına bayılıyorum tam scream queens ekibi gibi oluyorlar.
  albümü de güzeldir.
 • rupaul'cüğüm hakkında atıp tutmasından sonra, bayıldığım halde gözümden düşen kişi. o kadar haksız ki, kendisi yerine ben utandım.

  o hiç beğenmediği rupaul's drag race olmasaydı; miu miu defilelerini, cannes film festivali'ni, biletleri tükenen şovları rüyasında görürdü.

  ayrıca youtube kanalında son dönemde yaptığı makyajlar biraz kabak tadı vermeye başladı.