şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük yazarı.
  • her entrysinde milliyetçiliğin kötü birşey olduğunu anlatan kürt milliyetçisi, kürtçü.
  • pkklı
    kürtçü
    feminazi
    vatan haini
    bok çukuru

(bkz: engelle geç)
  • şu an ve tarih itibariyle entry’lerine bakmak için nick’ine tıkladığınızda daha ilk karşınıza çıkan yazısı bile insanı dumurlara uğratan, maalesef zavallı bir yazar.

(#76224307) entry’nin paçalarından nefret akıyor, şiddet akıyor. iyilik, güzellik, insaniyet namına bir harf bile yok. artı insanların en kutsal değerlerine karşı aşağılık hakaretler içeriyor.

seda yelkenci yalnız değildir başlığını açtığı sıçmık yazıda da zaten elle tutulur, seda’nın neden yalnız olmadığı, yalnız olmamayı neden hak ettiğine dair vb. bir tek bilgi yok. kudura kudura saldırganlık var, “ne olursa olsun, seda haksız yere gencecik bir insanın onurunu mu kırmış, hayatını mı karartmış ne bok yemiş olursa olsun asla yalnız değildir ve hepinizin bi tarafına koyacağız” mesajı var. amaç resmen bağcı dövmek, sebebi de sadece cinsiyet(!)

bu yazar bu hale gelene kadar ne yaşamış bilmiyorum ama bu yazıyı buraya kadar okuyanlardan yüksek rica ediyorum, olayla ilgili 2 entry’m var, (birincisi şu: #76233506) özellikle seda yelkenci başlığına ne yazmışım bi baksınlar (burada: #76233838) her şeye rağmen bu kadar iyi niyetim, bu kadar iyi niyetimin bozulmamasına gösterdiğim iradem ve belki bir tek benim her şeye rağmen “seda’nın da haklı olma ihtimali var” dediğim sözlerim vardı; yani şu ziyanların, şu yazıkların içinde yaptığım iyiliğin hayal kırıklığına uğradığımı kabullenmek bile istemiyorum
  • (bkz: feminazi)