şükela:  tümü | bugün
 • 1991 doğumlu kolombiyalı defans oyuncusu. an itibariyle kolombiya'nın millionarios takımında oynamaktadır. önder özen'in beşiktaş için istediği genç isimlerden birisiymiş.
 • rodrigo moledo'da pürüz çıkması halinde zeki önder özen'in beşiktaş için düşündüğü kolombiyalı genç stoper.

  2 milyon avro bonservis bedeliyle kendisi kartal olabilir.
 • önceki gün rayo vallecano'ya gidip gelen defans oyuncusu. 1,5m€ gibi komik sayılar konuşuldu. yemin ediyorum kalpten gidecektim. allahtan sonradan daha kesin değil haberleri çıktı. bu haberler menajer oyunları olabilir ama, beşiktaş'ın bu çocuğu 2-3 neyse verip alması gerekiyor.

  transfer sonrası ekleme: (bkz: çok şükür)

  son ekleme: (bkz: olmasaydı sonumuz böyle) yazık oldu çok büyük beklentim vardı, adapte olamadı bir türlü. yolu açık olsun.
 • beşiktaş'a 2,5m bonservis bedeli karşılığında geldiği söylenen kolombiyalı stoper. guilherme torres ile birlikte gelirse beşiktaş savunma problemini büyük ölçüde atlatır
 • 2 gün önce oynanan kolombiya playoff mücadelesinde defanstan topu kapıp attığı gol için;

  http://www.youtube.com/watch?v=kzl9j5wsqjw#t=3m23s

  ayağı çok düzgün ama izlediğim kadarıyla söyleyebilirim ki biraz hamleli oynuyor. çalımı yediği zaman sıkıntı yaşar. bir de güclenmesi lazım. beşiktaş için iyi bi transfer olabilir.

  edit: link yenilendi
 • beş yıllığına beşiktaşlı olmuştur. hayırlı olsun.
 • bir kardeşimiz kendisi hakkında güzel bir şeyler yazmış nisan ayında.

  http://www.besiktasscout.com/pedro-franco/

  tanım : sivok ile beraber kafamızı arkaya koyup rahat maç izlememizi sağlayacak yeni stoperimiz.
 • beşiktaş'ın transfer ettiği söylenen savunma oyuncusu

  birkaç videosunu seyrederek fikir sahibi olmak mümkün değil fakat bazı özellikleri farkediliyor

  öncelikle kaçarak oynamıyor hamleli ve hücumculara yakın oynuyor demek ki ilk müdahaleyi yapan stoper olacak sivok yada diğer stoper ise kademesini yapacak

  topu aldığında panik yapmıyor oyuna iyi sokuyor

  elimizdeki stoperlerden iyi göründü bu videolarda tabi tam bir maçını izlemeden fikir sahibi de olmamak lazım
 • insanların 22 yaşında kolombiyalı bir stoper hakkında nasıl bu kadar emin olduklarını merak ettiren futbolcu. önder özen etkisi sanırım. bizimkiler de oldukça eminler ki 5 yıllık sözleşme imzalamışlar. bense defalarca sütten yanmış bir insan olarak daha temkinli olmak gerektiğini düşünüyorum. ama inşallah 5 sene sonra on yüz milyona satacağımız bir futbolcu olur.
 • tanınmayan, tecrübesiz ve güney amerikalı.

  zöge: kolombiya'nın millonarios takımını takip edemediğim için -zaten etmem de kolombiya lige ne lan- ne kadar über süper tecrübeli olduğunu bilemedim. sözlükteki arkadaşlar bu futbolcuyu youtube videolarından değil de kolombiya ligindeki bütün maçlarından takip ettikleri için tabi ki benden daha iyi bileceklerdir. o kolombiya ligidir ki dünyanın en süper über defans futbolcularını 20'li yaşlarının başında çıkarır. zaten güney amerikalılar da tecrübeli genç savunma oyuncusu çıkarmalarıyla ünlülerdir.

  edit: entry sildirttim ya la.