şükela:  tümü | bugün
  • çirkin değil, bildiğin tipi yamuk bir abimizdir.

seksi midir? evet dibine kadar seksidir!

ben çok çirkinim, kimse bana bakmaz diye düşünen arkadaşların idolü olmalıdır.

metresleri ile kafile halinde dolaşan oberyn martell karakterini canlandırması da dikkat çekicidir.
  • oberyn martell için uygun bi seçim olmuş. ayrıca söylemeden geçemeyeceğim, üzerinden seksapel akıyor kendisinin.
  • olurda yarın birgün che guevara' yı canlandıracak bir aktör lazım olur; adayım bu güzel abidir. hayırlı olsun şimdiden
  • game of thrones'da, "oberyn martell" karakterini canlandıran şili asıllı aktördür.

ilk defa game of thrones'da gördüm kendisini. başarılı bir aktör.

aslında yakışıklı biri değil; ama feci karizmatik bir abi. ses tonu olsun, aksanı olsun, bakışları olsun, büyülüyor insanı.

bu videoda da şahane ispanyolca konuşuyor:

http://www.youtube.com/watch?v=tbmqi9zgemw
  • george r. r. martin pezevengi saolsun ekranlarda artik oberyn olarak izleyemeyecegimiz seksi ve karizmatik, sili kokenli amerikali aktor.

tiyatro agirlikli kariyerinde aralara diziler serpistirmis, ama game of thrones sayesinde isalla baska dizi ve filmlerde bol bol gormek nasip olur.

ayrica bir insan bu kadar mi guzel mizrak kullanir -wushu ustasi mubarek.
  • kendisini en yakın zamanda bir dizi ya da filmde görmek istediğim şili kökenli aktör.

--- spoiler ---

kitapta oberyn karakterini sevmiştim ama ölünce öyle çok üzülmemiştim de dizide pedro pascal sayesinde oberyn aşkı yaşadım resmen, ölümünden beri hiçbir şey normal değil. grrm de eminim perdo'yla tanıştıktan sonra üzülmüştür oberyn'i öldürttüğüne. bir güzel karaktere de dokunma be adam.

--- spoiler ---

*dizideki aksanı da ayrı güzel.

edit: narcos'ta kendisini gördüğümüz için çok mutluyum. çok beğeniyorum.
  • soyle bi kenara biraksak seksiliginden olecek olan adam. orlando bloom, alejandro sanz'dan sonra yeni favorim. martell derkenki aksaniyla seksiligine seksilik katip bas donduren.
  • tam olarak kitapta tasvir edilen oberyn martell'dir benim gözümde. esmer, kartal burunlu, karizmatik ve seksi.
  • annemden üç yaş küçük olmasına rağmen hiç utanmadan hayranlık duyduğum ve görünce derin derin ahlar çektiğim aktör. sürekli lena headey'le beraber çekildikleri şakalı komikli fotoğrafları görünce direkt çıktıklarını düşünmüştüm ama demin biraz araştırınca ortada hiçbir şey olmadığını gördüm. yine de bence çıkıyorlar. çıkmıyorlarsa da çıksınlar. en azından bir çay içsinler. lena headey'nin twitter'ını okuyunca görüyorsunuz zaten, çok farklı bir mizah anlayışı var, genelde saçma sapan şeyler yolluyor ama güldürüyor. pedro da aynı bunun kafadan, hatta beraber saçma sapan vine bile kaydetmişler. bunlar çıksınlar, sürekli vine kaydetsinler.

bak bak bak, pedro'nun doğum gününde yemeğe de gitmişler zaten. kesin çıkıyorlar.

edit: şimdi şu resmi gördüm de, acaba lena platonik takılıyor da pedro mu farkında değil? ama çekimler de bitmiş, millet tatilde,

--- ağır spoiler ---

adamın karakteri ölmüş
    --- ağır spoiler ---

bunlar niye baş başa gidip pedro'nun doğum gününü kutluyor? zaten şöyle bir şey de buldum, orada sunshine love demiş ama neyin love'ı, kimin love'ı, o da belli değil. bu meseleye gereğinden fazla kafa yordum ama epey merak ettim. ne olduklarını açıklasalar da ben de rahatlasam.
  • elalemin çirkinlik algısını merak ettiren aktör. ulan bu adam da çirkinse biz ölelim artık.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/…dcc7f6625.jpg