şükela:  tümü | bugün
  • güzel ürünleri olan ve geyikli
    logosu harika olan firma. ayrica müşteri ilişkileri çok iyi, gayet samimi ve pozitifler.

edit: ayrica internetten sipariş verdiğim cüzdan ve pasaport kılıfı az önce elime ulaştı. ben bu kadar kaliteli deri daha önce görmemiştim gerçekten. özellikle pasaport kılıfının derisi gerçekten çok kalın ve doğal, öyle işlenerek kağıt gibi inceltimil ve gayet kullanışlı kredi kartı bölümleri var.

link

link
  • derileri ve işçiliği oldukça iyi olan marka. sahipleri çok sıcakkanlı, zira uzun uzun mail'leşmişliğimiz var. gerçi 1 sene kadar önce bana london x modelini yollayacaklardı yalan ettiler ama olsun.
  • başlık karşıma çıkınca ben de iki cümle yazım istedim.

öncelikle sipariş süreci şöyle;

ilk siparişimi instagramdan verdim. çok samimi ve sıcak adamlar. cüzdanım söylendiği gibi kısa süre içinde geldi ve 6 aydır kullanıyorum.

sonraki siparişlerimi siteden verdimlink

ancak sipariş verdiğim ürünlerden bir tanesine arkadaşımın soyismi olan aşık yazılsın istemiştim. gelen üründe aşk yazılmış. insanlık halidir gözden kaçmıştır dedim mail attım.

mailden 6 saat sonra telefonla aradılar, insan gibi 40 sefer özür dilediler ve ertesi gün yeni ürün ücretsiz olarak teslim edildi. bundan daha önceki alışveriş tercrübelerimde hayvan muamelesi görüyormuşum bunu anladım. allah razı olsun adamsınız.
  • sürekli instagram adreslerinden reklamlarını görüyordum. cüzdanlar çok hoşuma gitse bile bu tarz alışverişler yapmadığım için sipariş vermeyi çok düşünmemiştim.

güvenli mi? kaliteli mi? vs. diye merak ederken arkadaşımda gördüm ibiza slim modelini. kalitesi ve rengi çok hoşuma gidince bir tane swiss modelinden sipariş edeyim dedim. kapıda ödeme seçeneği seçtim arkasına da isim yazdırdım. söyledikleri gün güzel bir zarf ve mektupla geldi. cidden cüzdan beklediğimden çok daha şık ve kaliteli. çok kibar olmasına rağmen benim koca cüzdanın zor aldığı her şeyi sığdırdım. çok güzel, kibar duruyor. hep masada dursun istiyorum. lol . ayrıca gönderdikleri mektupta derinin zamanla olgunlaşacağını ve kişilik kazanacağını yazmışlar. haha

ayrıca ilk instagram alışverişimden memnun kaldığım için bu tarz alışverişlere sıcak bakacağım artık. ve 1-2 ay sonra da şu pasaport sığan modelinden alacağım. güzel düşünülmüş.
  • 1 sene önce falan şu kartlık gibi olan cüzdanlarından aldım gayet memnunum.
  • hiç bir boku beğenmeme timi mensubu olarak swiss wallet’ı geçen ay sipariş edip acccaaaip memnun kaldığım marka. iletişimleri ve kullandıkları derinin kalitesi muazzam, deride çöp poşeti havası değil de doğal bir doku var. yaşlandıkça da güzelleşmeye müsait. seviliyorsunuz dostlar.
  • çok kaliteli minimalist ürünleri ve müşteri ilişkileri çok çok iyi olan firma.
    kargo şirketi ürünümü kaybetti hemen yenisini yolladılar instagramdan mesaj atınca seve seve yardımcı oldular ürünün takipçisi olup beni mağdur etmediler. kesinlikle cüzdan vb. ürün alacaksanız bir bakın derim.
    peevv