şükela:  tümü | bugün
  • hiç bir boku beğenmeme timi mensubu olarak swiss wallet’ı geçen ay sipariş edip acccaaaip memnun kaldığım marka. iletişimleri ve kullandıkları derinin kalitesi muazzam, deride çöp poşeti havası değil de doğal bir doku var. yaşlandıkça da güzelleşmeye müsait. seviliyorsunuz dostlar.
  • swiss modelini bugün edindiğim bir deri firması.
    öncelikle ürünün resimde gördüklerim kadar iyi olacağını tahmin etmemiştim ama yanılmışım. gerçekten çok güzel duruyor. ha deri kalitesinden anladığım söylenemez ama bana kaliteli geldi.
    şimdiki hedefim ise tüm ürünlerinden birer tane edinmek =)
  • swiss cüzdanı yaklaşık 3 gün önce elime ulaştı uzun süredir ürünü almayı düşünüyordum fakat bu haftaya denk geldi ve kendilerine instagramdan mesaj attım siparişimi ilettim hatta logo işleme için ücret bile almadılar. ürün elime ulaştı ben deriden pek anlamam ama görebildiğim kadarıyla çok güzel ve kaliteli bir ürün 3 gündür kullanıyorum minimalist bir tasarımı var cebinizde olduğunu bile unutuyorsunuz.
    sipariş verirken eğer logo işleme yaptıracaksanız kesinlikle açık renkli ürünleri tercih edin ben koyu renk tercih ettim ve logo pek belli olmuyor ayrıca standart yazı fontları el yazısı stilinde herkesin hoşuna gitmeyebilir sorup ona göre tercihinizi yapın. ben kesinlikle ilerleyen dönemde bir cüzdan ve bir pasaport kılıfı satın almayı düşünüyorum ama dediğim gibi daha açık renklerde ve daha güzel bir yazı fontu ile.
  • insan olarak kaliteliler yazmış bir suser. düzeltiyim, öyle değiller. ben de benzer bir işle uğraşıyorum. vakti zamanında markanın sahibinin eşi evet eşi müşteri gibi bana mesaj attı(araştırınca eşi olduğunu öğrendim). kendilerinden çok daha uzun zaman önce yapıp paylaştığım posttan habersiz bir şekilde sanki kendileri tasarlamışlar gibi hakaret yağmuruna tutulmuştum. ağızlarının paylarını alınca karı koca oturdular aşağıya tabi ki.

dedikleri de şuydu: utanmıyor musun bizim modelimizi çalmaya?

ulan 1.si modeli siz benden çalmışsınız 2.si bir açın bakın sizden kaç sene önce piyasaya girip üretmişim ben. yüzsüzlüktür, ayıptır.

bunun dışında yaptıkları işe yorum yapmıyorum sonuçta iştir, emektir fakat karakterleri iyi değil.
  • şık ve kullanışlı deri telefon kılıfları, cüzdan, kalemlik vs üreten marka.
    peevv
  • swiss model cüzdanlarını bir senedir kullanıyorum. kullanım izleri var fakat herhangi bir deformasyon yok. fiyat performans olarak başarılı derim çok net.
  • iade konusunda oldukça yardımcı oluyorlar. korkmadan alınız, eğer üründe hoşunuza gitmeyen bir durum olursa iade edersiniz.
  • az önce siparişi geçtim bakalım. beklentiyi düşük tutuyoruz. kullanınca editlerim

edit: cüzdan geldi. güzel duruyor ama öyle çok da anlam yüklemeye gerek yok. el yapımı olsaydı daha güzel olurdu. yine de tavsiye ederim. piyasadaki cüzdanların üzerinde kocaman marka logoları varken sizin cüzdanınızda kendi isminizin olması güzel.
  • hediye amacıyla dün swiss wallet siparişi verdim.
    piyasada alternatifi çok olmasına rağmen profesyonel imaj çizdikleri için buradan aldım. ürünleri de umarım aynı seviyededir.

edit: ürün geldi, çok beğendim. iyi ki almışım.
  • yakın zamanda bir cüzdan aldım ve gayet memnunum. cepte kaba duran çirkin ve büyük cüzdanlar yerine böyle kaliteli ve minimal cüzdanlar kullanmak çok daha mantıklı. fiyatını hak ediyor.

hesabın var mı? giriş yap