şükela:  tümü | bugün soru sor
 • güzel ürünleri olan ve geyikli
  logosu harika olan firma. ayrica müşteri ilişkileri çok iyi, gayet samimi ve pozitifler.

  edit: ayrica internetten sipariş verdiğim cüzdan ve pasaport kılıfı az önce elime ulaştı. ben bu kadar kaliteli deri daha önce görmemiştim gerçekten. özellikle pasaport kılıfının derisi gerçekten çok kalın ve doğal, öyle işlenerek kağıt gibi inceltimil ve gayet kullanışlı kredi kartı bölümleri var.

  link

  link
 • derileri ve işçiliği oldukça iyi olan marka. sahipleri çok sıcakkanlı, zira uzun uzun mail'leşmişliğimiz var. gerçi 1 sene kadar önce bana london x modelini yollayacaklardı yalan ettiler ama olsun.
 • başlık karşıma çıkınca ben de iki cümle yazım istedim.

  öncelikle sipariş süreci şöyle;

  ilk siparişimi instagramdan verdim. çok samimi ve sıcak adamlar. cüzdanım söylendiği gibi kısa süre içinde geldi ve 6 aydır kullanıyorum.

  sonraki siparişlerimi siteden verdimlink

  ancak sipariş verdiğim ürünlerden bir tanesine arkadaşımın soyismi olan aşık yazılsın istemiştim. gelen üründe aşk yazılmış. insanlık halidir gözden kaçmıştır dedim mail attım.

  mailden 6 saat sonra telefonla aradılar, insan gibi 40 sefer özür dilediler ve ertesi gün yeni ürün ücretsiz olarak teslim edildi. bundan daha önceki alışveriş tercrübelerimde hayvan muamelesi görüyormuşum bunu anladım. allah razı olsun adamsınız.
 • 1 sene önce falan şu kartlık gibi olan cüzdanlarından aldım gayet memnunum.
 • hiç bir boku beğenmeme timi mensubu olarak swiss wallet’ı geçen ay sipariş edip acccaaaip memnun kaldığım marka. iletişimleri ve kullandıkları derinin kalitesi muazzam, deride çöp poşeti havası değil de doğal bir doku var. yaşlandıkça da güzelleşmeye müsait. seviliyorsunuz dostlar.
 • çok kaliteli minimalist ürünleri ve müşteri ilişkileri çok çok iyi olan firma.
  kargo şirketi ürünümü kaybetti hemen yenisini yolladılar instagramdan mesaj atınca seve seve yardımcı oldular ürünün takipçisi olup beni mağdur etmediler. kesinlikle cüzdan vb. ürün alacaksanız bir bakın derim.
  peevv
 • swiss modelini bugün edindiğim bir deri firması.
  öncelikle ürünün resimde gördüklerim kadar iyi olacağını tahmin etmemiştim ama yanılmışım. gerçekten çok güzel duruyor. ha deri kalitesinden anladığım söylenemez ama bana kaliteli geldi.
  şimdiki hedefim ise tüm ürünlerinden birer tane edinmek =)
 • minimalist tarzından dolayı zorlananlar olsa da beni kendine çeken kısmı da tam olarak bu özelliği. asla kaba bir tasarımı yok ürünlerinin. sadece isim yazdıracaksanız cüzdan rengiyle uyumunu göz önünde bulundurun. bunun dışında gayet zarif ve hoş.
 • cüzdan almayı düşündüğüm bugünlerde yardımıma koşan e-ticaret platformu. sade bir tarzı var ve kullanışlı. gördüğüm kadarıyla ingilterede de iş yapıyorlar. cüzdan elime ulaştı ve şuan için gayet kullanışlı. umarım dayanıklılığıda iyidir, bekleyip göreceğiz.
 • deri cüzdan, telefon kılıfı üretip satan e ticaret firması. özelleştirilebilir seçenekleri de mevcut. isteğinize göre tasarım yapabiliyorlarmış.

  edit. imla