şükela:  tümü | bugün
5119 entry daha
 • 10 ocak 2017'de 21.00'da izmir'e gitmesi gereken uçak, 11 ocak 02.30'a kadar ertelenmiştir ve gerekçe olarak da personel eksikliğini söylemişler.

  sıçtık, tüy diktik, sıvadık şimdi de üstüne osurduk ki iyice kurusun, deseler daha güzel olurdu. yaşlı ve çocuklu insanları kim düşünür ki? benim ailem asıl niye hala bu manyakları tercih ediyor ki?
 • yılbaşını yurtdışında bir meydan konseri yerine gebze'de bir otel odasında geçirmemize, iki gün üst üste uçuş iptali ile bir balkan kentinde mahsur kalmamıza, kaçırılan bağlantılı uçuştan dolayı bir otel bile ayarlayamayıp geceyi havaalanı koltuklarında geçirmemize vesile olan bir havayolu şirketi.
  hepsi bir hafta içinde.
  personeli sabırla, barut fıçısı yolcuları teskin etmeye çalışıyor ama firmanın kriz durumlarında daha evrensel sistematik çözümler geliştirmesi gerekiyor.
  tabii uçuşlarla ilgili kendileri kadar dhmi ve havaş'ın da aksaklıkları söz konusu.
  yine de, neredeyse asgari ücretli bir insana bile yurtdışı görme şansı verebilen bir firmaya biraz daha insaflı olmak lazım.
 • en son uçaktaki boş alanların hepsini kullanıp koltuk koyan insanları sadece oturdukları yere hapseden uygulaması ile beni çıldırtmıştır.

  (bkz: pegasus pişmanlıktır)
 • hala türkiyedeki en ucuz bilet satan havayolu şirketidir ama bir ryanair değildir. ryanairden 1,99 euroya bilet almışlığım var.

  ayrıca hava şartları nedeniyle iptal olan uçuşlar neden havayolu firmalarına mal ediliyor bunu da anlamış değilim, mikail mi bunlar, adamlar napsın?
942 entry daha