şükela:  tümü | bugün
6201 entry daha
 • geçtiğimiz ay yaptığı 1+1 kampanyasının bedava bilet kodlarını yollamaya başlamış olan şirket.

  elinde yurtdışı için bedava bilet kodu olan ancak kullanmayacak arkadaşlar varsa ücreti karşılığında satın alabilirim. ilgilenenler lütfen yeşillendirsin.

  edit: bedava bilet kodları 1 kasım - 31 mart arası seyahatler için geçerli ve uçuş tarihine en erken 15 gün kala biletleme yapılması gerekiyor.
 • 8 temmuz 2018 saat 12.55 pc301 seferindeki uçuş ekibinde dünyanın en severek işini yapan personeline sahip havayolu şirketi.

  bu personelin adı "caner" idi.

  gerçekten pozitif enerjisi ve yolculara yaklaşımı hiç bugüne kadar görülmemiş bir seviyede idi.

  keşke her zaman tüm personel böyle olsa dedirtmiştir.
 • çerez kullanımının bokunun bokunu çıkarmış firma.

  öyle ki sırf bunun için rezâlet başlığı açılsa yeri fakat bilinmeyen bir şey olmadığı için açma gereği duymuyorum, bilmeyenler için şuraya kendi ellerimle aldığım capsleri koyuyorum ki kerizlenmesinler...

  1300 lira ile başlıyoruz

  rastgele seçtiğim iki lokasyona yine rastgele bir tarih giriyor ve mobil uygulamadan aratıyorum, 1300 liradan kapıyı açıyor pegasus, biletleri seçip devam diyorum, hiçbir yükseltme almadan mevcut seçim ile ilerle diyorum ve açılan ekrandan “geri” sekmesine tıklayıp az evvel saatlerini seçtiğim uçuş ekranına geri dönüyorum, fiyat anında yükseliyor;

  küçük bir güncelleme

  allah allah deyip aynı işlemi tekrarlıyorum;

  yine küçük bir güncelleme

  bunu böyle sırasıyla tekrar tekrar tekrar yapıyorum ve yaklaşık bir dakika içinde aynı biletin fiyatı;

  oluyor sana bu.

  peki diyeceksiniz sen manyak mısın niye bileti seçup seçip geri dönüyorsun ucuzken al işte fakat öyle olmuyor ne yazık ki. tam bileti alacakken ya uygulama hata veriyor, ya ödeme yöntemini kabul etmiyor, ya da ilgisiz bir şekilde baş ekrana atıyor siz mecbur pahalanmış fiyattan işlem yapmak zorunda kalıyorsunuz. tabii havayollarının çerez yükleyerek bunu yapmaları alışılageldik bir şey çoğu insan için fakat pegasus bunu arşa değdirmiş durumda.
 • müşteri hizmetleri numarası olarak katma değerli hizmet numarası kullanan havayolu şirketi.

  (bkz: katma değerli hizmet numarası)
364 entry daha