şükela:  tümü | bugün soru sor
6887 entry daha
  • "ucuz biletin acısı havada çıkar güzelim."

pegasus airlines.
  • hayır artık ucuz da değil neyin ekonomik uçuşu ki bu kalite konfor hiç bir şey yok, çok ihtiyaç olmadıkça tercih edilmemeli artık hepsi neredeyse aynı fiyat
  • geçen hafta lufthansa - emirates arası uçuşumda tespit ettiğim kadarıyla parayı suyla satan firmadır.
  • uçakta suyu para ile satan firma.

geçenlerde nordin amrabat'a uçuyorum bunlarla, bi su bile ikram etmediler. eşek yükü ile bilet parası almayı biliyorlar. başka alternatif de yok ki uçalım? tamam bilet ucuz ama insan bir su bile vermez mi yauuv.
  • hala "ama sudan para alıyor, bagajı tartarak alıyor, bu mu low cost" diye ağlayanlar var. aralık ayı için ankara-istanbul gidiş dönüş uçak biletine 105 tl verdim yazıyla yüzbeş tl. saatleri de öyle sabahın 5 i gecenin bir yarısı gibi abuk saatler değil.
    bugüne kadar da hiç kabin içi çantamı tartmadılar artık siz kabin içerisine el çantası diye ne sokmaya çalışıyorsanız demek o derece dikkat çekmiş tartma gereği duymuşlar.
    yazın istanbul- stockholm gidiş dönüş biletini 1.100 tl'ye almıştım hem de ağustos ayında ki bayram tatili için. aynı tarihlerde thy biletleri bunun 2,5 katıydı. ne rötar yaşadım ne de uçakta aç susuz kaldım. toplam da gidiş gelişte 150-200 tl verip alkolü mü de aldım karnımı da doyurdum. ekşisözlük ölücülerine zaten bir b..ku beğendirmek imkansız. memnun olmayan kullanmasın zorla bilet satmıyorlar.
  • ilk kez uçma tecrübesi yaşayacaktım ama olmadı neyse ki. asla ve kat'a tercih etmeyeceğim firma.
  • madem konsept "low cost" neden uçaktaki sular bu kadar fahiş (bakın pahalı demiyorum) dedirten firmadır.
22 entry daha