şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
8369 entry daha
  • burada bahsettiğim iade sorunu devam etmekte. 11 martta iptal ettiğim ve iade faturası kesilmiş biletlerimin ödemesini 15 gün geçmesine rağmen yapmamış havayolu firmasıdır.

edit: uçuşum iptal edilmeden biletimi iptal ettim.(uçuşum nisan ayındaydı.) ve iade faturaları da kesilmiş durumda. resmi gazetede yayınlanan geçici maddenin benim durumumu kapsamaması gerektiğini düşünüyorum. zaten hesabımda herhangi bir açık bilet de görünmemekte şu anda.

edit-2: iade makbuzu kesilmesine rağmen değişen bir şey olmayacağını ve ücretin 2 ay içinde verileceği bilgisine ulaştım.
  • 2 kişilik git gel prag bileti ve istanbul dan dönüş biletlerini hala iadesini yapmayan firma. tam olarak 10 gün geçti üzerinden.

bu yapılanın suç olduğunu bilmelerine rağmen rahatça at koşturan bir firma.
  • pegasus tam anlamıyla pişmanlıktır. üç kuruş fazla verip pegasus dışında bir havayolu şirketini tercih etmekte fayda var.
  • 2 nisan iptal olan adana düsseldorf aktarmasız uçuşum için kesintisiz değişim ve ücret iadesi yapmayan firma.
  • tek çağrı merkezi olan 0888 228 12 12 numarasını aradığınızda dinlettiği ses kaydıyla sizi uzunca bekletir 5 dk sonra menüye ulaştığınızda müşteri temsilcisine bağlanmak için 15 dk beklersiniz sonra 5 dk konuştuktan sonra hat düşer ve yeniden aynı işlem. buraya kadar her şey normal gibi ama bu gözlerini para hırsı bürümüş müşterisini mal yerine koyan firma, hiçbir uyarı yapmadan paket dakikalarınızdan kullandırtmaz ve bu aramalar için faturanıza 82tl ekler. ve bu aramaların sebebi bileti alırken online işlemlerle halledebileceğinizi söylemesine rağmen kargoya bisiklet eklemenin hiçbir yerde olmaması sonucu bari arayayım demenizdir. bir daha da kullananı siksinler.
13 entry daha