• arkadaşımın çalışıyor olması ilk seferimi pegasus ile yaptığım için benim için anlamlı bir havayolu şirketi
  • daha bu sabah kendisi aracılığıyla şehir değiştiren biri olaraktan kendisine laflar hazırladığım hava yolu firması.
    1- su, çay, bilmem ne kısmına çok girmeyeceğim, bir buçuk saatlik seyahatte beleş çay içmezse ölecek hastalığına yakalanacağımı sanmıyorum. bununla beraber, mürettebatın diksiyon ve hitabet dersi alması gerektiğini düşünüyorum. hava yolu şirketi değil has sarıkaya turizm muavini gibi tavırlar falan hiç hoş değildi, hayır yani has sarıkaya ve türevleri belki birkaç saat daha uzun sürede götürüyor ama en azından yarı fiyata varıyorsunuz şehrinize, yolda çokoprens de veriyorlar hem.
  • pazartesi günü 4 saat rötar yapmış ve her kullandığımda 'bir daha asla' dedirten firmadır. sağolsunlar uçağa binince su ikram ettiler.
  • hiçbir ikramda bulunmamasına rağmen, uygun fiyatlarıyla dikkat çeken havayolu şirketi ( bazılarımızın da hatırladığı üzere geçtiğimiz yıllarda 100 uçak siparişini tv'de açıklamışlardı. (bkz: ne gunlerdi be))
  • fiyat politikasına sağlı sollu yerleştirmek istediğim havayolu zamazingosudur.

gidiş 500 dönüş 500, toplam 1000 liralık bir seyahat. tamam.

aa, bir önceki gün gidersem bilet 300 lira hemen alayım dediğiniz an dönüş biletinizin 700 lira olduğunu görürsünüz. oldu mu yine 1000.

işte böyle götsünüz, uluslararası olmasa atla arabana git bu ite göte para verme ama şartlar bunlara mahkum ediyor insanı.

devletin "fiyatlandırma politikası"na "serbest piyasa" adı altında neredeyse hiç dokunmaması da ayrı bir kepazelik.

bir ara tavan ücret olayı vardı, ben ucuzlayan bilet görmedim, belki atlantik'i geçenlere yaramıştır.
  • büyük konuşup bir daha tövbe dediğim ucuza insan uçuran firma.

aldığın nefesten bile para alacak acurlar
  • oksijen maskesinden para alıp almadığını merak ettiğim havayoludur. umarım uçak içinde öğrenmem.
  • sular hala paralı mı? *
  • low cost havayolu olarak degerlendirilmesi gereken firma umarim asya tarafinada ucuslari baslar bangkok-bali-hong kong
  • haftada karşılıklı olarak 2 defa uçuşu olan izmir-batman seferlerini mart sonu itibari ile sonlandırmış firmadır. geçen sene mecburiyetten en az 20-25 defa defa gidip geldim ve her seferinde hemen hemen tamamen dolu olan uçuşu iptal ettiler. geçen sene 80 tl den başlayan fiyatlar bu sene 175 tl den başlar hale geldi, şimdi bir de aktarmalı olarak gitmem gerek artık ve en az 250-300 tl ödemem gerekecek ve zaman kaybı da cabası. bravo pegasus her seferinde dolu olan uçuşu çok da güzel iptal ettin. tabi kesin daha karlı bir destinasyon belirlemişlerdir.
hesabın var mı? giriş yap