6300 entry daha
  • uçakta suyu para ile satan firma.

geçenlerde sparta prag'a uçuyorum bunlarla, bi su bile ikram etmediler. eşek yükü ile bilet parası almayı biliyorlar. başka alternatif de yok ki uçalım? tamam bilet ucuz ama insan bir su bile vermez mi yauuv.
  • hayır artık ucuz da değil neyin ekonomik uçuşu ki bu kalite konfor hiç bir şey yok, çok ihtiyaç olmadıkça tercih edilmemeli artık hepsi neredeyse aynı fiyat
  • geçen hafta lufthansa - emirates arası uçuşumda tespit ettiğim kadarıyla parayı suyla satan firmadır.
  • borsada hissesi var.
    thy ve pegasus halka açık .
    isterseniz ortak olabilirsiniz.
    ytd
  • uçakta suyu para ile satan firma.

geçenlerde nordin amrabat'a uçuyorum bunlarla, bi su bile ikram etmediler. eşek yükü ile bilet parası almayı biliyorlar. başka alternatif de yok ki uçalım? tamam bilet ucuz ama insan bir su bile vermez mi yauuv.
  • ilk kez uçma tecrübesi yaşayacaktım ama olmadı neyse ki. asla ve kat'a tercih etmeyeceğim firma.
  • madem konsept "low cost" neden uçaktaki sular bu kadar fahiş (bakın pahalı demiyorum) dedirten firmadır.
  • tuttuğunu öpen kapitalizmin suyunu çıkarmış firmadır. bu firmayı da savunan var ya şu memlekette. ulan her şeyin en kötüsünü hak ediyorsunuz yemin ediyorum. malum bedelli askerlik var. sevk tarihi 22 aralık. bir gün yolu izni var bildiğiniz gibi. askere gideceğim diye 23 aralık'a bilet aldım bu yıkık firmadan. 142 tl para verdim. aynı saatlerde thy'de 164 tl idi biletler. 20 gün ucretsiz izin alıyoruz iş yerinden askere gideceğiz diye zaten maaş düşecek askerden sonra da heves ettiğim birşeyler var onlar için para lazım - yani tutumlu olmam para biriktirmem gereken bir dönemdeyim şu an - 20 lira cebimde kalsın dedim pegasus'u seçtim. sonra öğrendim ki sevk tarihim 22 aralık amma velakin birliğe katılış tarihim 24 aralık. yani bir gün erken almışım biletimi. internete girdim baktim pegasus'ta 24 aralık benim binmem gereken saatlerde bilet 97 tl. sağlık olsun 50 tl kaçtı yapacak bir şey yok dedim. tarihi değiştirmek için ofislerine gittim orada çalışan ablamız demesin mi 43 tl ödemeniz gereken tutar çıkıyor diye. ulan daha 15 gün var. benden zaten 50 lira kâr edeceksin bileti değiştirince. o uçak zaten dolacak ama yok illa daha fazla para. anasını satayım 164 verseydim simdi kafam rahattı. uçuş günü kekikli kaşarlı sandvicimi yiyerek kahvemi icerek gidecektim askere.

editleme mi dersin ekleme mi dersin; bir daha buradan bilet alanı silksinler. zaten bunlar silkti yeterince.

ikinci ekleme; ulan size inat bir gün erken gideceğim askere. şu zihniyete para yedirmeyeceğim. ulan sana vereceğim 43 tl'yle 6 kg kedi maması alır dağıtırım.ya da 8 kg tavuk ciğeri alırım lapa yapar sokak hayvanlarına dağıtırım.
  • ortalama bir low cost firması. low cost firmalardan beklentin a noktasından b noktasına gitmek değilse yanlış seçim yapıyorsun demektir. hatta karşılaştıracak olursak benim fikrim easyjetten de ryanairdan da daha iyiler.
    londra - istanbul seferlerimde eğer valizim yoksa el bagajımı alıp paşa paşa pegasusla uçuş yapıyorum. ama valiz taşıyacaksam thy ile arasında pek bir fiyat farkı kalmadığından oraya yöneliyorum.
    son iki sene çok sık olmakla beraber yıllardır uçak kullanan biri olarak en yumuşak inişlerimi de pegasusla yaptım.
  • aha gelmiş yine pegasusun ceo'su. kendi cahilliğine bakmadan sömürü düzenini savunuyor. kim seni bu kadar ezdi de bana patladın acaba? hata benim hatam, bedelliye verdigim para benim param. biriktirdiğim 20 tl de benim a.k.ayrıca eleştireceksen doğru düzgün eleştir. benim bilmediğim tarih sevk tarihi değil katılım tarihi. asıl sorun bu dandik firmanın verilen kalitesiz hizmetin üstünden bir de haksız kazanç sağlıyor olması. serbest piyasa ayağına suyun başını tutanin önüne geleni düdüklüyor olması. kalkmış hala apron falan diyor a.k `:kısaltmaları doldurmak okuyanın hayal gücüne kalmış`
    apronda davul zurna zor olur ama giden yolcu katında yapabiliriz öyle bir şey kardeş sıkma canını.
3168 entry daha
hesabın var mı? giriş yap