• timsah gözyaşlarıdır. pilotlara yakıt hedefleri veren bir şirket, halkın önünde ağlayıp, günahlarını affettiremez. kapatın şu saçma şirketinizi. daha fazla insanın canını tehlikeye atmayın.

twitter ağlama linki

basın toplantısının tamamı
  • burayı japonya ile karıştırdınız herhalde. üzüntüsünden sudoku yapacak hali yoktu.

edit: güzel espriler için teşekkürler. suşi, origami, harakiri... doğrusu seppuku.
  • yemezler, samimi olsaydı canlı yayında görevi bırakırdı.
  • kendisini daha mı iyi hissettirmiş ağlamak? insanca bir davranış göstermiş olabilir, lakin ben onurlu bir davranış sergileyerek istifasını beklerdim. tabii bu topraklarda bazı mevkilerdekilerin onurlu davranışlar sergilemesi hayalden öteye geçemiyor maalesef.
  • umrumuzda olmaması gereken harekettir. istifası daha inandırıcı olur. böyle bir samimiyet göremediğimize göre insanların vicdanına oynadığını, bunun da son derece tiksindirici olduğunu söyleyebiliriz.
  • diger aglamalarin yaninda rol oldugunu dusunmedigim bir aglama.
  • kriz yönetimi sürecinin bir parçası. kriz yönetimi eğitimi alınmış, profesyonel bir şekilde kriz yönetilmektedir.
  • yalan oldugu bu kadar belli olan az aciklama vardir. bir de durakliyor, yok elini gozune goturuyor falan ama suratta ifade yok. biraz daha iyi rol kesseymissin bu olayi yapacaksan, boyle baya komik olmus. kazazedelerin filan zerre sikinde olmadigi surattaki kayitsizliktan belli zaten. orada "ah ulan gitti ucak kac paraydi haberiniz var mi!?" diye bagirmamak icin zor tutuyor kendini bence.
  • tamamiyle tribüne oynamış bir ağlamadır. görevinden istifa etmediği sürece yaptığı açıklama samimi değildir.
  • pilotlara fazladan yakıt harcamama baskısı varsa bunda bütün bir kapitalist sistemin payı var. ama kaç insan, on binlerce belki yüz binlerce liralık bir maaşı reddedip ben böyle bir sistemin parçası olamam diyip istifa edebilir.
hesabın var mı? giriş yap