• istanbul - amsterdam uçuşu için thy'de de aynısı olan uygulamadır.
    ist-ams 608 tl, ams-ist 2.175 tl

hemen boklamayalım.
  • daha once hic yazin avrupaya gitmedin mi kuzum. bu isler maalesef boyle, yaz aylarinda oradan turkiyeye gelen cok oldugu icin tr biletleri pahali. ayni sekilde agustos sonu eylul ayinda avrupaya bilet bakarsan bu sefer avrupa biletlerinin pahali oldugunu gorursun.

bu sadece pegasus icin geceri degil, tum turk sirketlerine bak hepsi boyle. hai yani pegasusu ben de pek sevmem ama nedir bu pegasus dusmanligi bilmiyorum. sanki zorla bindiriyorlar, binmeyin amk ucuz degilse, kalitesizse veya ne ise iste.

az bi arastirin fiyatlar easyjet, corendon fiyatina. adamlar ukraynaya uia dan daha ucuza goturuyor ve bu durum bircok destinasyonda ayni.

ezcumle, adamlar serbest piyasa ekonomisinde is yapiyorlar, begenmiyorsan binmezsin olur biter.
  • global bir firmaya yavşak dedikten sonra ‘hassiktir’ çeken yazarın serzenişi.

hep beraber totem yapalım da pegasus’un avukatları buralara bakmasın *

(bkz: seni tanımak istiyorum yiğidim)
  • bu durum pek çok uçuş için geçerli. diğer firmaların farkı onlar gidiş-gelişi yaklaşık aynı yapıyorlar.
    bunu çözmek için dönüşü farklı yerden almak en güzeli. dönüş şehrine otobüs yada ryan air gibi bir firma ile gidilebilir.
    berlin gezime bu şekilde plan yaptım ama hala dönüşü hala almadım ben alana kadar tavan yapacak sanırım.
  • saçmalık değildir. türkiye'den siktir olup gitmek başlığına özel kampanya yapmış pegasus.
  • adana-istanbul-brüksel gidiş dönüş 15 tatilde 3 kişi 2300 liraya el sıkıştık pegasus’la. kampanya zamanlarında gidiş dönüşler arasında çok fark olmuyor. son tahlilde dönüşler hemen hemen tüm hava yollarında pahalı. gidişiniz olsun da dönüşünüz olmasın der gibiler.
  • oysa dönüşte kos adasına gelen uçuş kullansan çok da pahalı olmayabilirmiş. almanya'dakiler bayram günlerinde kos adasına geliyor. oradan da feribotla bodruma geçiyor.
    feribot gidiş geliş 19 euro'dan aşşağı değil. onu hatırlatayim.
hesabın var mı? giriş yap