şükela:  tümü | bugün
  • pegasus'un miles&smiles tadındaki uygulaması. fiziksel bir kart yerine cep telefonu numaranız ile kendini belli ediyor.
    puan falan kazanıyorsunuz, sistem henüz oturmamış durumda.
  • geç kalan uygulama. o kadar uçtuk.
  • su'ya para istemeyen yeni bir pegasus uygulaması.
  • biriken puanlarla su alınabiliyorsa tamamdır.
  • başvurduğunuz tarihten 6 ay öncesine kadar olan uçuşlarınızdan puan kazanabileceğiniz uygulama.

geç olmuş, güç olmamıştır.
  • geçmişe dönük puan kazanmak sanırım mümkün değil. teorik olarak mümkün olduğunu iddia ediyorlar ama lakin böyle değildir. sistem ikide bir dışarı atıyor zaten. (bkz: sen gelme ulan ayı) diyorsa dööşürüm
  • bununla yeterli puanı toplayıp pegasus premium'a geçerseniz suyun yanında peçete de veriyorlar.
  • şifrenizi değiştirmek mümkün değil.
    yeni bir güvenlik uygulaması olsa gerek.
  • puan işleme işinin enteresan tarafı, uçuş ayrıntılarını girdikten sonra ortaya çıkıyor. sistem uçuşu buluyor ve onaylıyorsunuz ama herhangi bir değişiklik olmuyor. sunexpress'in hizmeti sunpoints'te de böyleydi, bir süre sonra onaylanmış olarak görünmeye başlıyordu uçuşlar. o yüzden bekleyelim görelim.

ayrıca;
    (bkz: işlem bitince sik gibi ortada kalınan web sitesi)
  • pegasus'un bir heves üye olunan, ama her zamanki gibi hüsran yaratan servislerinden biri.

banka formu gibi uzuuun bir formu doldurup üye oldum. şifrem de geldi sisteme giriş de yaptım. fakat daha sonra sayfayı kapatma gafletinde bulundum. şimdi de mail geldi geçmiş uçuşlar için puan veriyoruz bik bik diye, hadi dedim gireyim unutmadan işleteyim şu puanları da... ne mümkün! üye girişine tıkladığımda da yine başvuru formuna yönlendirip duruyor... zaten bilet almak bir eziyet, puanlar da aynı şekilde burnumuzdan gelecek, belli oldu...