• sadece benim başıma gelen durum mu bilmiyorum ama ne zaman işlem yapsam orta koltuk çıkıyor.uçuşa az bir zaman kala bu durum düzeliyor.
    anlıyorum ki satılmayan koltukları açıyorlar. birşeyden de para kazanmayın anasını satayım.
  • üye girişi yapmadan alıyorum belki işin sırrı budur 6 da sıfır orta koltuk, ya cam kenarı ya koridor denk geliyor. bir denemenizi tavsiye ederim.

not: 4 ila 7 gün sonrasına alırım biletleri
  • doğru tespittir. cam kenarı oturanlara celebrity gibi bakıyorum resmen; “nasıl aldınız dayılar amcalar, teyzeler nasıl nasıl nasılll!” haykırmalarımda kayboluyorum sonra.

hayır koridor verse o da bir değişimdir diyeceğim ama, hep orta hep orta. at gözlüğü gibi uçuyorsunuz. l want to föck you.
  • sisteme ne kadar geç girerseniz (ilk girenler artı herhangi birşey yapmazlarsa orta koltukta yer alacaklardır, sona doğru kenar ve koridorlar kalır rastgele seçimlere) şansınız o kadar yükselir ayrica gizli sekmede checkin yapılması durumunda, işlemi sonlandirmadan birkaç kere denenmesinin ertresinde mutlu sona ulaşılacaktır.
  • hiç kimsenin ortada oturmak için para vermeyeceğini bilen firmanın uygulaması. bana da hep orta geliyor.
  • (bkz: ybsg)

uçağa binen kendini dünyanın en önemli insanı sanıyor. pgs ve otobüs bileti fiyatları çoğu zaman aynı bin o zaman otobüse 10-15 saat manzarayı izleye izleye git. o paraya bu kadar moruk.
  • bilet ucuzdu geçen bindim. meğer adamlar koltuktan para kazanıyormuş.
  • "...anlıyorum ki satılmayan koltukları açıyorlar. birşeyden de para kazanmayın anasını satayım..." ifadesine gülerken koltuktan düştüm.

abijim, adamlar uçuşları para kazanmak için yapıyor. yani kâr amaçlı ticari bir faaliyet yapıyorlar. gayet doğal olarak da satılmayan koltukları verecekler sana. adamların amacı bütün koltukları doldurmak. ne yapsın adamlar? uçaktaki orta koltukları kimseye vermeden 2/3 kapasite ile mi uçsunlar?

neyse, bana çoğunlukla orta koltuk denk geldiği gibi arada koridor da denk geliyor. cam kenarı henüz nasip olmadı.
  • online check in değil de kontuar check in yapıldığında yaşanmayan durum.
  • online check-in yaptigimda istisnasız hep 13 numaralı sıraya atadigi için artık online check-inden vazgeçiren uygulamadır.

uçak türünün ne olduğunu bilmiyorum fakat sanıyorum ki 13 numaralı sıra en dar koltuk aralığına sahip. bazı ucak tiplerinde bazı numaralı koltukların nasıl dezavantajli olduğuna ilişkin habere şuradan ulaşabilirsiniz. bestandworstplaneseats
hesabın var mı? giriş yap