• ben pegasus'u tanıyorsam havale ücretini yolculardan kesmiştir.
  • donanım haber ölücülerinin riskli uçuşlara bilet almasıyla sonuçlanacak ödeme.
  • ben pegasusu tanıyorsam kaza sırasında tahsil edilemeyen su ve sandviç paralarını kesip de hesaplara yatırmıştır.
  • 'sadece 1000 tl farkla tazminatı 2500 tl yapmak ister misiniz?'
  • yani simdi pegasus u koruyacagim aklima
    gelmezdi ama insan hayatinin degeri 2 bin tl ymis diyip suclamak kadar da sacma bir sey yok. adamlar denizde boguldu, pegasus da olenlerin ailesine 2000 tl verdi sanki.

insanlara “bana dava acmayin pesin tazminat vereyim ugrastirmayin” ucreti bu benim gordugum.
  • hemen hemen tüm yolcuların, 50-100 bin tl arası değerinde tazminat davası açmaya hazırlandığından haberi olmayan pegasus'un çakalvari davranışı.
  • işte zengin patronların gözünde hayatınızın değeri bu arkadaşlar. asgari ücretin birazcık üstü. hazır olun
  • hadi iyisiniz keratalar ,ucuz atlattınız. şu parayı da alın her şeyi unutalım. yine bekleriz canım...
  • thy 5,5 saatlik rötar için yurtdışı uçuşunda 400€ vermiştir. bence bu tazminat yetersizdir, işin psikolojik tarafı göz önüne alınarak tazminat miktarı belirlenmelidir.
  • motorun biri kopmuş, uçak pistten çıkıp sürüklenmiş, yolcuların burnu bile kanamamışsa yeterli bir tazminattır.

ne de olsa içerideki yolcuların olası bir yakıt sızıntısı ve patlama akıllarına bile gelmemiştir.
    çocuğuyla seyahat ediyor olanlar kendilerinden çok çocuklarının hayatı için deliye dönmemiştir.
    o konserve kutusunun içinde, ayaklarını uzatıp oturacak kadar diz boşluğu bile olmayan koltuklarda, paran yoksa su bile ikram edilmeyen seyahat, hayatlarının travması olmamıştır.
    yarın bir gün gerektiğinde gönül rahatlığıyla uçağa yeniden koşarak gidebileceklerdir.

evet bunu evimde, oturduğum rahat koltuktan yazıyorum.
hesabın var mı? giriş yap