şükela:  tümü | bugün soru sor
  • e-sigara likitleri üreten yerli bir marka. geçen denemek için iki tane sipariş ettim. açıkçası dandik bir şey bekliyordum ancak premium likit kalitesinde bir şey olduğunu görünce şaşırdım. likitleri gayet güzel. özellikle pegasus spica'nın tadı harika. agena'nın tadı biraz ekşi geldi bana, açıkçası pek beğenmedim. ama spica çok güzel. gerçi bu biraz da kişisel zevk meselesi.

likitler cam şişe içerisinde, hatta damlalığı bile camdan yapılmış. oldukça kaliteli, güzel. fiyatı da gayet makul. müşterileriyle de yakından ilgileniyorlar. düzgün likit bulmanın oldukça zor olduğu şu günlerde bünyeme ilaç gibi geldi.

link: www.pegasusvape.net

edit: he he ısmarlama entry. babamın oğlu ya pegasus. işim gücüm yok, ısmarlama entry yazıyoruz bütün gün.
  • merdiven altı likit üreticisi. diğer hepsi gibi. "likit bulmanın oldukça zor olduğu günlerde... " demiş bir de. çünkü 50 çeşit marka yok. doğubank yok, yazıcıoğlu yok.

aslında iyi iş ben de yazabilirim öyle ısmarlama entryler tekliflere açığım
  • gördüğüm kadarıyla sitede 4-5 likit var, bunların da ücretleri makul gibi gözükse de, deneme için her birinden almak maliyetli.. bu mevzunun ilk zamanlarında test ürünleri gönderilirdi, bu işte tecrübeliler de buna göre yorum yaparak insanları yönlendirirdi. neyse..

ürünlerini henüz deneyemedim, şayet bir gün denersem burada edit geçerim.
  • (bkz: #67076289)
  • ovuldugunu gorunce ben de denedim likitlerini. beklentimin cok daha ustunde ciktigini rahatlikla soyleyebilirim. turkiye kosullarinda efkar'dan tutun grandelere neredeyse tum likitleri denemis biri olarak yola bir sure boyle devam edecegim kesin.

tanim: bir likit markasi
  • (bkz: #67537858)
  • sitenin açılma tarihi olan 15 mayıs için hala geri sayım sayacı işlemektedir. umarım tekrar açıldığında gelen taleplere yetişebilir ve bizi spica ile kavuşturur.
  • (bkz: #68975661)
  • an itibariyle açılmayan site. sanırım dükkanı kapattılar.

üzücü.
  • bunların spica diye bir likiti vardi, e-sigara ya ilk basladigim zamanlar hep aliyordum, inanilmaz guzeldi. sonra dukkani kapatinca onun gibisini bulamadim, baska aromlara alistim, simdi kendi likitlerimi demleyince anladim ki bu spica %98 oraninda boss reserve in twisted klonu imis. o zamanlar sır gibi sakliyorlardi. peh bosa onca zaman beklemisiz.