şükela:  tümü | bugün
  • destek olma konusunda sınır tanımıyorlar. email olarak attığınız her soruya anında yanıt veriyorlar. çok şaşırdım. verdikleri hizmet, sadece satana kadar değil, sattıktan sonra da devam ediyor.
  • türkiye'de bilimsel yayın basma konusunda önemli bir yere sahip olan yayınevi. özellikle fizik konusunda genel fizik 1 ve 2 adlı kitapları oldukça kaliteli. tabi ki serway kadar kaliteli olmasa da türk bilim insanlarının çalışması olarak kaliteli birer kaynaklar.
  • (bkz: pegem)
  • şöyle bir çılgınlık yapmışlar.
  • yazılanlara güvenerek aldığım kitabı 1 haftadır göndermeyen yayınevi.
  • icinde milyonlarca yanlıs soru barındıran akademi. alan olsun, b bölümünden olsa hem anlatımda hem sorularda cok bariz ve sacmalık dolu yüzlerce soru var. hic özenilmeden tamamen ticari kaygıyla hazırlanmıs cok belli.

edit: mesela bu adamlar hukuk soru bankalarında direk cıkmıs soruları alıp yapıstırmıslar testlere eyvallah. cevap anahtarına bari doğru geçirin yahu. her testte 3 tane yanlıs soru olur mu, yazık günah para verdik bunlara sizin yüzünüzden sınavda 1 soru yanlıs yapsam hakkını nasıl ödeyeceksiniz. allah belasını versin böyle insanların hayatlarıyla, geleceğiyle oynayanlara.
  • çok tavsiye ettiler gittik soru bankasını aldık , üzerine de kocaman "2013'de 85 soru tutturduk" yazmışlar ancak içerisindeki daha ilk iki türkçe testinde bariz cevap anahtarı hataları var umarım tüm kitap böyle değildir.
  • "2014 eğitim bilimleri tamamı çözümlü (kırmızı)" kitaplarındaki soruları büyük ihtimalle gökten indiren akademi. gerçek ile alakası yok. her soru köşe kapmaca gibi okurken yoruluyorum. eğitim bilimleri isteyen kısayol veya ihtiyaç'a baksın derim.
  • bursa merkezdeki şubesinin terası huzur verici olan kpss kursu, terasta iftar keyfi ayrı bir güzeldir*.
  • yılların conjunction'ı olan bağlaçlara connector diye bişey uydurmuşlar. ayrıca türkçede w sesinin olduğunu iddia etmişler. ingilizce öabt kitabı hatalarla dolu.