şükela:  tümü | bugün
  • destek olma konusunda sınır tanımıyorlar. email olarak attığınız her soruya anında yanıt veriyorlar. çok şaşırdım. verdikleri hizmet, sadece satana kadar değil, sattıktan sonra da devam ediyor.
  • türkiye'de bilimsel yayın basma konusunda önemli bir yere sahip olan yayınevi. özellikle fizik konusunda genel fizik 1 ve 2 adlı kitapları oldukça kaliteli. tabi ki serway kadar kaliteli olmasa da türk bilim insanlarının çalışması olarak kaliteli birer kaynaklar.
  • (bkz: pegem)
  • şöyle bir çılgınlık yapmışlar.
  • çok tavsiye ettiler gittik soru bankasını aldık , üzerine de kocaman "2013'de 85 soru tutturduk" yazmışlar ancak içerisindeki daha ilk iki türkçe testinde bariz cevap anahtarı hataları var umarım tüm kitap böyle değildir.
  • "2014 eğitim bilimleri tamamı çözümlü (kırmızı)" kitaplarındaki soruları büyük ihtimalle gökten indiren akademi. gerçek ile alakası yok. her soru köşe kapmaca gibi okurken yoruluyorum. eğitim bilimleri isteyen kısayol veya ihtiyaç'a baksın derim.
  • bursa merkezdeki şubesinin terası huzur verici olan kpss kursu, terasta iftar keyfi ayrı bir güzeldir*.
  • yılların conjunction'ı olan bağlaçlara connector diye bişey uydurmuşlar. ayrıca türkçede w sesinin olduğunu iddia etmişler. ingilizce öabt kitabı hatalarla dolu.
  • yds deneme sınavı kitabını alıp memnun kalmadığım yayınevi. sorular o kadar kolay ki tüm konsantrasyonunuz bozuluyor. kitabın üzerinde "soruları yakalayan komisyon tarafından hazırlanmıştır" ibaresi var ama ben bu komisyondan hiç kimsenin son 3 yılın kazık yds sınavlarına girdiğini zannetmiyorum. zira cloze test olsun, paragraflar olsun bu kitaptaki kadar kısa ve kolay olsa halen yds'den 65 almaya tırmalıyor olmayacaktık. hülasa, yds 10 deneme kitabını tavsiye etmediğim yayınevidir.
  • 2015 öabt tarih konu anlatımlı kitabını arayıp bir türlü bulamadığım yayınevi