• #gokgokgozgoz adlı kendisi gibi bizi de satılık sandığı, hatta hiç müşterisi bile olduğunu düşünmediğim ve yazdıklarına itibar edilmemesi gereken hesabın sürekli karalamaya çalıştığı, ama kullanıcıların gayet memnun kaldığı, bizzat bizim de kullandığımız ve tavsiye ettiğimiz can dostumuzun olmazsa olmazı pati yıkama cihazı.
  • mahkeme karar vermiş, demek ki yazılanlar doğru değilmiş ve peggymatic haklı bulunmuş, bunun nesine hala yazılıyor ki.
    gerçek kullanıcı fikrimi yazıyorum ürün de geliyor, gayet de güzel çalışıyor. kullanmadan sadece birisi kötüledi diye bir türk markasına bu kadar saldırmak da ne oluyor anlaşılır gibi değil.
    pınar s. twitterda senaryo yazmış, millet de zaten olay arıyor, sorgulamadan haydi bakalım saldıralım diye yazmış durmuş. şimdi bunların olmadığını mahkeme karar veriyor neyin peşindeyiz allah aşkına yani???
    adamların sitesine girince zaten yazılanların yalan olduğu anlaşılıyor. dünyada bir sürü ödül ve patent almış bir ürüne bu kadar saldırmaya da yazıktır yani. babamın oğlu değiller ama ben güvendim aldım, 3 günde kargoya verdiler, gayet güzel çalışıyor benim köpeğim kullanıyor.
    satmıyoruz deseler ürünün benzeri dahi yok, olan köpek ve köpek sahiplerine olacak...
    bazen sadece saldırmak için yazan arkadaşları anlamak zor oluyor.
  • gerçek kullanıcı olarak kesinlikle tavsiye ederim, zamanında teslimat ve tertemiz patiler. iyi ki peggymatic var bunca zaman ne eziyet çekmişiz pati temizleyeceğiz diye...
  • şimdi twitter’da okudum. benim enerjim bitti yeminle. ayıptır müşteriye böyle davranılır mı?
    uzak durmak gerel.
  • gecenlerde bir anligina alsak mi diye dusunduren urun iken, bugun haklarinda okuduklarim neticesinde 10 liraya bile satsalar alma riskine girmeyecegim urundur.

teslimat yapamadiklari ve ayipli urun teslim ettikleri herkes para iadesini sorunsuzca aldiktan sonra belki dusunebilirim.
  • hakkındaki olumsuz yorumları ve eleştirileri kaldıramadığı için erişim engeline başvuran oluşum.

erişim engelinden önce bu başlıkta bulunan birkaç içeriği taşımak isterim.

1- "türkiye'de crowdfunding mantığının hiçbir zaman oturmayacağının kanlı canlı örneğidir. projeye kasım ayında dahil oldum, ücretini ödedim. ozaman 1 ocak 2017 teslim diyordu, yarın 1 mart olacak hala gönderecekler. dördüncü ertelenme gerçekleşti.

güncelleme: #75345788"
    28.02.2017 03:20 ~ 04.05.2018 07:04 rys

2- "ocak ayında sipariş verdim ve hala teslim etmediler. ürünü teslim alan birkaç kişi olmuş ancak onların da ürünleri bozuk çıkmış. artık telefonları da açmıyorlar.

haziran ayında mail atıp ürünlerini istemediğimi ve paramı geri istediğimi belirttim. para iadesi de yapmıyorlar.

tüketici mahkemesine şikayette bulundum.

kesinlikle sipariş vermeyiniz."
    25.10.2017 22:32 ~ 22:36 a very composite material

3 - "problemli bir markanın kalitesiz olduğu söylenen ürünü (https://twitter.com/…heja/status/936513428688199682)
    ---

tl ile fiyatı: 325 tl (indirim koduyla 265 tl)
    dolar ile fiyatı : 150 dolar ( 589,5 tl - kampanya kodu ile 122 dolar yani 478 tl)

---

twitter'da yazdığı üzere mart-nisan aylarında ücreti ödeyip, ödeme geri bildirimini bile bir aya yakın bir süre sonunda alabilirmişsiniz. ürününüz her seferinde bu hafta geliyo denerek aylar sonra gelebilirmiş. eğer bozuk gelirse ürün değişimini ve ya para iadesini kaç ay sonra alırsınız bilinmez, o durum hala sürüyormuş anlaşılan.
    tabi bütün bunlar sırasında karşınızda müşteri temsilcisi ya da müşteri ilişkisinden anlayan birisi değil, startup yapan iki kızın babası olan taner bey muhattabınız oluyormuş, eğer ürünü kalitesiz bulursanız ve bunu dile getirirseniz de sizi azarlama hakkına sahip olduğunu düşünüyor anlaşılan. hatta dava açmakla tehdit bile ettiği söyleniyor.

karar sizin.

edit: https://twitter.com/…pati/status/936648426841870341 bu tivitle firma anlayışının sebebi ortaya çıkmıştır. "peggymatic milli ve yerli bir projedir ama siz umarsizca saldiriyorsunuz" ahaha"
    01.12.2017 20:25 ~ 20:49 gokgokgozgoz

4 - "bugün cheja'nın yaptığı thread sonucu haklarında fikir sahibi olduğum start-up. büyük bir rezilliğe imza atmaları bir yana, @temizpati hesabından bugün attığı tweetlerle gösterdi ki start-up'ın yatırımcısı sayın tamer sürmeli sınırların çok ötesinde bir insan. son zamanlarda bu kadar yüzsüz, bu kadar arsız, bu kadar laftan anlamaz, bu kadar gıcık bir insan gördüğümü hatırlamıyorum. sadece bir hikaye ve bir kaç tweet ile kendinden nefret ettirebilen bu beyefendiye saygılarımı sunuyorum. gecenin 02.01'inde elimi ayağımı titrettiği için kendisine teessüf ediyorum."
    02.12.2017 02:02 johnny c goode

son olarak, johnny c goode'un entry'sinde bahsettiği tamer sürmeli başlığa erişim engeli için başvuran kişi ve bu oluşumun 'mucidi' ikizlerin babasıdır.
  • yine bir "ekşicim balım paramı kurtardın"vakası ile almaktan vazgeçtiğim ürün.
    bir de pati çokluğu sebebiyle 2 tane alalım diyorduk, bunca şikayet varken sitesini dahi araştırmadım.
    ekşibalım iyi ki varsın.
  • ankara 1. sulh ceza hakimliği'nin taner sürmeli'nin talebi üzerine verdiği 10.05.2018 tarih ve 2018/3346 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • yıllar önce bir vesile ile imalatçı firma ile tanışmıştım ve daha o günden başarısız olacaklarını düşünmüştüm. bunu düşünme sebebim ise aklınıza gelen her teknik konuya karşı. "yahu o kadar para eder mi, bizim yegen var yarım saatte web sitesi yapıyor" yaklaşımlarıydı.
  • defolu ürün satıp, peşinden para iadesini aylarca yapmayan, hakkındaki şikayetleri de dava açıp (nasıl olabiliyorsa) internetten kaldıran oluşum. ama içerikleri internetten kaldırmaları kötü iş yaptıkları gerçeğini değiştirmiyor. kesinlikle önermiyorum, çok başınız ağrır.
hesabın var mı? giriş yap