şükela:  tümü | bugün
  • acıbadem caddesinde önünden geçerken girmeye karar verdiğim enfes pizza ve makarna yapan italyan restoranı
  • pizzaları gerçekten harika ve paket servisleri çok hızlı. beni domino's ve papa john'stan kurtardığı için ne kadar teşekkür etsem azdır.
  • acıbadem'de bulunan gayet vasat bir italyan restoranı. bir kere eve sipariş verdim, pizzadan yağ damlıyordu resmen yiyemedik doğru düzgün. ikincisinde mekana gidip yiyelim dedik bir makarna bir pizza söyledik yine çok başarılı değildi, italyan restoranı açıyorsanız lezzet olarak biraz fark yaratmanız lazım ki insanlar sizi tercih etsin. bizimle değilsin pekorino.
  • eski bir acıbadem’li olarak eşimle yendiğimiz en kötü pizza ve makarnayı yedik maalesef bu akşam. ilk açıldığında böyle değildi. bizde ilk gittiğimizde sevmiştik açıkcası uzun bir aradan sonra bebeği bırakıp başbaşa vakit geçirelim diye yemeğe çıktık bugün sipariş verdiğimiz hamburger pizza ve penne pesto tam bir rezaletti. (yiyecek hakkında asla bu tabiri kullanmak istemem ama maalesef durumu anlatacak tek kelime bu)hamburger pizza da menü de mantar yazmamasına rağmen mantar vardı makarnayı ise sertlikten yiyemedik yeniden geldi hamburger pizzanın köftelerini de beğenmedik.gerçekten yazık hem vaktimize hem paramıza acıdık daha önce acıbadem de bu kadar ortalama altı bir yemek yememiştik. bu arada pizza 31 tl makarna da 23 tl idi. çıktıktan sonra o kadar midemiz bulandı ki eşimle zehirlendik mi diye korktuk. bize denk gelen yemek bu şekildeydi

    güncelleme : mekan sahibi bana az önce instagram dm den bu mesajı yazdı sizle de paylaşayım `:ekşi sözlüğede yazmışsınız yazınızı. yaptığınız çok ayıp ve üzücü bizim ürünlerimiz günlük taze ve şefi olan benim tarafımdan kontrol edilmektedir. ben çetin anıl sormageç yeditepe gastronomi bölümü mezunu , çırağan sarayı başta olmak üzere birçok yerin şefliğini yapmış bulunmaktayım ve bunca yıllık şeflik hayatımda 1 kişi zehirlenme vakası yaşanmamıştır. pekorino da ise 16 aydır başarılı bir şekilde faaliyet vermekteyiz ve sahibi olduğum bu işletmede henüz zehirlenme yada yemeklerimizden şikayet edip geri gönderme durumu olmamıştır. pizzada mantar yoktu mantar eklenmiş, bi malzeme eksikti gibi durumlar genel iş içinde olabilicek durumlardır. bunun için bizi bukadar aşağılamaya çalışmanız , özrümüze ve davetimize rağmen bizi bütün sosyal ağlarda ekmeğimizle çok sert şekilde oynarcasına bizi karalamaya çalışmanız gerçekten çok üzücü. zehirlenme vakaları bi kişinin 3 günlük yediğiyle alakalı bir durumdur, yani 3 gün öncesinde yediğiniz bir üründe sizi zehirlemiş olabilir. bu güne kadar tek bir şikayet almamış olan ve sevilen yemeklerimize bu denli ağar eleştiri yapmanızı maalesef kabul edemeyeceğiz. etlerimizi, hamurlarımızı, hamur tanklarını, malzemelerin saklandığı dolapları hatta hangi marka ne ürünler kullandığımızı dilediğiniz zamam açık mutfağımıza gelerek kontrol edebilirsiniz. şerefiyle, onuruyla çalışan bu işletmemize yaptığınız bu eleştirileri maalesef kabul edemeyeceğiz ve ne yazikki bu eleştirilerde kasıt arayacağız. 1.5 senedir gazetelere çıkacak istanbul sıralamasına girecek italyan ünlü şefleri ağarlayarak yemek verme başarısını gösteren güzel restoranımızı lütfen bukadar kırıcı bir şekilde eleştirmeyin. zira bir yerin ekmeğiyle oynuyorsunuz.`

    bu şekilde bir mesaj geldi az önce. şikayetimi belirtince beni tekrar davet ettiler ancak eşimle tekrar gitmeyi asla istemedik. bir işletmenin bu şekilde de alınarak bana mesaj yazması tuhaf geldi. memnun olmadığımı tabiki bir yazar olarak buraya yazacağım. asla kimsenin ekmeğiyle oynamak gibi bir amacım bulunmamaktadır. allah yollarını açık etsin. ama benim orayla ilgili deneyimim bu şekildeydi.