şükela:  tümü | bugün
 • bağcılar'da bir mağazası bulunan, sanırım yeni internet servis sağlayıcı. araçla geçerken gözüme çarptı, 24 ay 59 tl falan yazıyordu.
  yakında kokusu çıkar.
 • internet sitesi şuradan ulaşılabilecek telekomünikasyon servisi.
 • metrobuslerdeki modyo tv'lerde reklamlari donen internet saglayicisi.
 • mahalle arasındaki elektrikçi dükkanı gibi web sitesi olan sözüm ona servis sağlayıcı. siteyi görünce internet hizmetlerini denemekten vazgeçtim açıkcası. site title spam olacak şekilde doldurulmuş. patronun lisedeki çocuğu yapmış sanırım.
 • en başta yüksek hızlar sunup sonrasında hızı azaltan servis sağlayıcı. bunu söyleyincede taahhüt yok zaten dilerseniz iptal edebilirsiniz diyorlar. zaten müşteri hizmetleri çalışanlarının şu mesajı müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiklerini gösteriyor :
  https://prnt.sc/i0b4ve
 • detaylı araştırmalarım sonucu uzak durulması gereken internet sağlayıcısı şeysi. koskoca firma gidiyor rakip internet sağlayıcısına btk'ya seni şikayet ediyorum diye mesaj atıyor. yahu kardeşim sen milletin ekmeğine göz koyacağına önce müşterilerin şikayetlerine adam akıllı vakit ayırsana. 24 mbit vereceğim diyorsun sonra hızı düşürüyorsun. çok şikayet yeyince de "taahhüt'ün yok kardeşim kapı orada, çıkabilirsin" diyerek müşterilerine küfür eder gibi tavır alıyorsun.

  donanımhaber'de müşterilere uyguladığı tavıra karşılık suratına karşı yazdığım mesajım;
  https://forum.donanimhaber.com/…257474-29#130907647

  wenet internet sağlayıcısının konusuna tehdit mesajlarını görmeniz için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz
  https://forum.donanimhaber.com/…aj/yonlen/130666928

  yazıklar olsun, bir kuruma yakışmayan hareketler bunlar.

  linklerin uçmasına karşılık alınan önlem;
  https://prnt.sc/i1dhxy
  https://prnt.sc/i1dfsj
  https://prnt.sc/i1dfzz
  https://prnt.sc/i1dg7t