şükela:  tümü | bugün
 • 1993 doğumlu istanbul devlet konservatuvarı tiyatro mezunu genç, gözünden ve özellikle parmaklarından enerji fışkıran mesleğini seven çalışkan oyuncu.

  kendisini şehir tiyatroları'nın martı oyununda izleme fırsatı buldum. bu denli kalbiyle oynayan, işine aşık bir genç az görülür. yolu açık olsun.

  ve her işini seven oyuncuyu televizyonda görmek isteriz genellemesine katılmadan, umarım sinemada görürüz, umarım içine sinen işlerde var olur demek istiyorum.
 • inanılmaz güzel bir enerjisi var bu kızın, ekrandaki ruhsuz donuk binlerce sözde "güzel" oyuncuya kıyasla öyle güzel öyle gerçek ki, insan şaşırmadan edemiyor böyleleri varken neden oyunculuk fakiri insanlar ekranda vasat altı işler yapıyor.
 • yarattığı nina karakterini kendi yarattığım karakterin uzağında bulduğumu söyleyebileceğim genç ve güzel bir tiyatro emekçisidir.

  sanki nina kurduğu hayallerini gerçekleştirebilme adına bir mücadelenin içinde değilde zengin ve ihtişamlı bir hayatın hayalini kuran ucuz bir mahalle kadını gibi yansıtılmıştı. yönetmenin tercihi mi yoksa kendi yaratımının sonucu mu bilemiyorum fakat ben bu ninadan nefret ettim. oysa sevmem gerekmez miydi? oyun karakterlerinin dönemsellikten uzak bir yerelliğe çekilmesinden kaynaklanan bir problemi söz konusu. fakat tüm bunlara rağmen son sahne öncesi ninanın attığı martı tiradı oldukça etkileyiciydi.

  umarım kendisini dizi çöplüğünde ve popüler kültür etkisi içinde derinlikten uzak işlerde seyretmek zorunda kalmayız.