• yarattığı nina karakterini kendi yarattığım karakterin uzağında bulduğumu söyleyebileceğim genç ve güzel bir tiyatro emekçisidir.

sanki nina kurduğu hayallerini gerçekleştirebilme adına bir mücadelenin içinde değilde zengin ve ihtişamlı bir hayatın hayalini kuran ucuz bir mahalle kadını gibi yansıtılmıştı. yönetmenin tercihi mi yoksa kendi yaratımının sonucu mu bilemiyorum fakat ben bu ninadan nefret ettim. oysa sevmem gerekmez miydi? oyun karakterlerinin dönemsellikten uzak bir yerelliğe çekilmesinden kaynaklanan bir problemi söz konusu. fakat tüm bunlara rağmen son sahne öncesi ninanın attığı martı tiradı oldukça etkileyiciydi.

umarım kendisini dizi çöplüğünde ve popüler kültür etkisi içinde derinlikten uzak işlerde seyretmek zorunda kalmayız.
  • (bkz: dünya hali(dizi)) de kıvılcım karakterini canlandıran oyuncu... absürd komedide genellikle nedense kadın karakterler olmuyor, bu dizide olmuş ama, bunun en önemli nedeni de oyunculuk olmalı, enerjisi belli oluyor. bu diziye kadar tanımıyordum, umarım bundan sonra başarılı olur.
  • çok güzel kadındır.
  • inanılmaz güzel bir enerjisi var bu kızın, ekrandaki ruhsuz donuk binlerce sözde "güzel" oyuncuya kıyasla öyle güzel öyle gerçek ki, insan şaşırmadan edemiyor böyleleri varken neden oyunculuk fakiri insanlar ekranda vasat altı işler yapıyor.
  • 1993 doğumlu istanbul devlet konservatuvarı tiyatro mezunu genç, gözünden ve özellikle parmaklarından enerji fışkıran mesleğini seven çalışkan oyuncu.

kendisini şehir tiyatroları'nın martı oyununda izleme fırsatı buldum. bu denli kalbiyle oynayan, işine aşık bir genç az görülür. yolu açık olsun.

ve her işini seven oyuncuyu televizyonda görmek isteriz genellemesine katılmadan, umarım sinemada görürüz, umarım içine sinen işlerde var olur demek istiyorum.
  • yeteneğini gülizar dizisindeki küçük rolüyle bile rahatlıkla hissettiren genç hanım kız.
  • dün muhteşem bir oyunculuk sergiledi gerçekten kendisine hayran kaldım
  • inanılmaz bir oyuncu. kesinlikle herkes bir kere oyunculuğuna tanık olmalı.
  • (bkz: 39 basamak)* oyununda izlediğim ve hayran kaldığım oyuncu. özellikle rus aksanı ile inanılmaz tatlı oluyor.

takip ediniz.
  • (bkz: 39 buçuk basamak) oyununda enerjisine bayıldığımız içi dolu turşucuk oyuncu, ufak tefek olmasına rağmen sahneyi doldurmayı da gayet iyi bir şekilde başarıyor.

sadece, diksiyon mu dersiniz yoksa ses tonu talihsizliği mi sesi bir yerden sonra kulak tırmalamaya başlıyor, hele oyundaki rus aksanını anlamak için müthiş bir duyma yetisine sahip olmak gerek zira diyaloglarının yarısını bile anlayamadık.

kariyerinde başarılar...
hesabın var mı? giriş yap