şükela:  tümü | bugün
 • ülkemizdeki en yetenekli haber spikeri. aynı zamanda en güzel spiker. meslektaşlarını toplayıp, "nasıl spiker olunur?" konusunda kurs vermeli.
 • sonunda unlu birisi hakkinda "ilkokul arkadasimdi" diyebiliyorum. tam ismi melek pelin cift olmali kendisinin. ilkokulda da agzi cok laf yapan bir insandi, hatta ogretmenimiz giyabinda kendisine

  "pabuc gibi dilin var ilerde senden avukat olur" demisti. gorunen o ki pelin avukat olamamis, spiker olmus hayirli olsun. avukat olup baroya girecek de ne olacakti, sozluk merkezli fantezi dogaclamalarina konu olamayacakti. hayiri boyleymis.
 • skyturk 'ten cnn turk 'e geçmiş başarılı spiker
 • 11 ekim tarahinden itibaren deniz bayramoglu ile cnn türk'te yayınlanan yeni gün programını sunmaya başlamıştır..

  ve olaylar gelişir...

  pelin çift, hobbit gibi bir şeydir. tanıştıktan 10 dakika sonra tanıdığınızı onun hakkında bilinmesi gereken herşeyi bildiğinizi zannedersiniz ama aradan 100 yıl geçtikten sonra bile tek bir hareketi ile sizi şaşırtmayı başarabilir...

  pelin çift güzeldir

  pelin çift, önyargılara kurban gider sürekli. hakkında açılan entry'ler de bunu doğrulamakatadır. oysa dışardan görünen ile aslında var olanlar arasındaki mesafe inanılmayacak kadar uzundur.

  pelin çift, konuşmayı tutkuyla sever. bir konunun konuşulmayacak kadar sıradan olması onu engellemez. o hep anlatacak bir şeyler bulur... pelin sus lafı onu çileden çıkarmaya yeter. bu söz pelin için nefes alma demek gibi bir şeydir.

  pelin çift güzeldir

  pelin çift, iyi televizyoncudur. bir çoklarının aksine ekranın taş bebeği olmayı düşünmez. işine saygı duyar, gecenin köründe yollara düşer.

  pelin çift, sevdi mi tam sever, sildi mi bir kalemde...

  pelin çift, çocukluk günlerinden kalma bir trt çocuk korusu şarkısıdır.

  pelin çift güzeldir

  pelin çift, annesinin bir tanesidir... sabahları çantasında bilimum güç ve enerji veren yiyecek fışkırır anne eli değmiş alüminyum folyolar arasında. paylaşmayı da severdi bir zamanlar...

  pelin çift, ses tonu güzel bir kişidir. bütün haberleri seslendirse de yetmez, insana daha çok konuşsa keşke dedirtir. sonra yukardaki konuşmayla ilgili bölüm gelir akla...

  pelin çift, güzeldir. güzelliğinin farkındadır. ama bir kere bile ben daha güzelim kıyaslamasına girdiği görülmemiştir. çekiciliktir onun için kıyas kriteri... ve tabii ki janr (bkz: genre)

  pelin çift, kardeşim dediği pamuk'u çok sever. cüzdanında fotoğrafını taşır. ama "kardeşimmmmm" deken kullandığı ses tonu looney tunes'teki hayvansever kızı hatırlattığı için bizi pamuk'un sağlığı hakkında endişelere sevkeder.

  pelin çift iyi giyinmeyi sever. zevk sahibidir.

  pelin çift güzeldir

  pelin çift depeche mode'u deliler gibi sever.

  pelin çift güzeldir demiş miydim. demediysem diyeyim. güzeldir.
 • cnn turk'e geçtikten sonra, bütün pabuçlarının sivri burunlu olduğunu anladığımız güzel kız.
 • ekrandaki halinden kat kat daha güzel görünen biriymiş*.
  bir de ekran arkasında da süper konuşuyormuş, insan susmasın istiyor tabi haliyle.. gerçi ben çok konuşma fırsatı bulamadım ama azı da yetti.. bütün kadınlar öyle konuşsa ilişkilerde hiç sorun çıkmazdı şahsi kanaatimce*..
  kıyafet seçimi konusunda banu güven'e bin basar ayrıca..

  (bkz: #6812175)
 • sabah programında rastladığım*, şu sıralar televizyonda gördüğüm en bi "spiker gibi" konuşan, en güzel bayan. ilerde ana haber bülteni de sunar umarım..
 • bu sabah, programında* hayvanlara eziyet eden belediye görevlileri ile ilgili haberi uzun zamandır ekranda pek görmediğim türden bi duyarlılıkla aktardı, hayvan sevgisini çok takdir ettim. ruhsuz ve bön meslektaşlarının örnek alması gerekli.
 • sabahları mutlu uyanma sebebi.
  hele o saçları toplayıp, siyah giydiğinde işi gücü bırakıp televizyonun başından kalkası gelmiyor insanın.
 • 18 mart canakkale zaferinin yildonumundeki yayinda zafer ile ilgili haberden hemen sonra "boyle bir ulusun cocuklari oldugumuz icin gurur duyuyoruz" diyerek beni sabah sabah dagitmis spikerdir kendisi...