şükela:  tümü | bugün
 • islami konuları işleyen tartışma programını sadece para kazanmak için yapan, işten eve gittiğinde yüzündeki maskeyi çıkarıp, kendine bir kadeh şarap koyup tartıştığı konukların ne kadar salak olduğunu düşünerek kendi kendine gülen bir kadın olduğu izlenimini uyandıran tartışma programı sunucusu.
 • makyajlı makyajsız her türlü taş gibi hatundur kendisi. son olayda da dibine kadar haklıdır. dibine kadar derken, ileri derecede işte...
 • ne mal mal yorumlar yapılmış buraya. ulan dedem yaşımdaki adam, hacı hoca tayfasından biri kalkıp anal seksten, "ileri derecede oral seks" ten bahsetse ben de gülerim. bunun ergenlikle ne alakası var. bazı terbiyesizler de yok anıları aklına geldi vs. yazmış. sizin yaptığınızdan öte ergenlik mi var acaba.
 • rating almak için herşeyi yapabilecek bir hanım abla aynı konuyu 50 ayrı alimden dinleyip salağa yatması ondan.
 • nasıl bir erkek kendisini dikkatlice izleyerek ve de bazen dudaklarını büzerek bakan bir pelin çift karşısında tapınakçılardan, dolardan ciddiyetle bahseder vallahi anlamıyorum.
 • cumhurbaşkanı trt'ye verdigi mülakatta bir ara sehir hastanelerine değindi. dedi ki; yapıyoruz ama herkes bilmez halka anlatmamiz lazim cunku hiç gitmemis olanlar olabilir. mesela pelin hanim bilmez dedi. pelin cift biliyorum diye karşılık verince cumhurbaskani hic gittin mi diye sordu. pelin cift biraz dusundukten sonra evet diyerek annemi goztepe'ye goturdum şeklinde karşılık verdi. cumhurbaskani tebessumle hayir dedi ... durum netleşince cumhurbaşkanına pardon ben göztepe'deki devlet hastanesini kastettiğinizi zannettim diyerek toparlamaya çalıştı.

  not: o değil de ayda onbinlerce lira kazanan bir ekran yüzünün annesini devlet hastanesine götürmesine mi yoksa gitmediği bir yere gitmiş gibi yapmasına mı şaşıralım!
 • son muhabbette kendisine haksızlık edilen program sunucusu.

  o kadar alışmış ki bizim millet birbirini yaftalayıp gömmeye, olayın ne olduğunu göremez olmuşsunuz lan. hacıemmi birden anala orala girince kadının da yüzü kızarmış, utandı haliyle. o da gülümsüyormuş gibi davranmaya çalışmış.

  bazılarının sırf komik yorum yazıp dikkat çekmek için bu kadar küçülüp alçalabileceğini görmek ne üzücü insanlık adına. yazık.
 • sonunda unlu birisi hakkinda "ilkokul arkadasimdi" diyebiliyorum. tam ismi melek pelin cift olmali kendisinin. ilkokulda da agzi cok laf yapan bir insandi, hatta ogretmenimiz giyabinda kendisine

  "pabuc gibi dilin var ilerde senden avukat olur" demisti. gorunen o ki pelin avukat olamamis, spiker olmus hayirli olsun. avukat olup baroya girecek de ne olacakti, sozluk merkezli fantezi dogaclamalarina konu olamayacakti. hayiri boyleymis.