şükela:  tümü | bugün
719 entry daha
  • şehir hastanelerine gittim diyerek cumhurbaşkanı karşısında yalan söyleyen yalakadır.

cumhurbaşkanı da bozdu orası şehir hastanesi değil diye.
  • kendini gazeteci sanan cıvık magazin sunucusu. nasıl buralara gelebildi bilmiyorum fakat bulunduğu ciddi ortamlara kesinlikle yakışmayan hareketleri var kendisinin.
  • cumhurbaşkanı trt'ye verdigi mülakatta bir ara sehir hastanelerine değindi. dedi ki; yapıyoruz ama herkes bilmez halka anlatmamiz lazim cunku hiç gitmemis olanlar olabilir. mesela pelin hanim bilmez dedi. pelin cift biliyorum diye karşılık verince cumhurbaskani hic gittin mi diye sordu. pelin cift biraz dusundukten sonra evet diyerek annemi goztepe'ye goturdum şeklinde karşılık verdi. cumhurbaskani tebessumle hayir dedi ... durum netleşince cumhurbaşkanına pardon ben göztepe'deki devlet hastanesini kastettiğinizi zannettim diyerek toparlamaya çalıştı.

not: o değil de ayda onbinlerce lira kazanan bir ekran yüzünün annesini devlet hastanesine götürmesine mi yoksa gitmediği bir yere gitmiş gibi yapmasına mı şaşıralım!
  • yıllar önce habertürk'te yayınlanan 'sağlı sollu' programına ' bayan bacak ' kontenjanından katılan sunucu .
    yıldızı ' öteki gündem ' ile parladı .
    siyasi erkin gururunu okşayan seslere yer verince , devletin kanatları altında kendine yer buldu .
    yürüyedur pelin .
  • onu bunu bilmem afet bir kadın kendisi
  • gece telefonu açık unutmasa başkası da gelebilirdi bu yerlere.
  • bir cumhurbaşkanı adayına sorabileceği tek bir sorusu dahi olmayan kadın. karşısında kasım kasım kasıldığın kişinin maşasısın asla gazeteci değil.
  • yalan cümlesinde anne kullanılır mı yahu?
  • şu anda sayın cumhurbaşkanımızı cesur sorularla ciddi anlamda terleten programcı. aman allahım ne zekice sorular hazırlanmış. nasıl ciddi bir platform. en güzel soru da şuydu: “elinizde yeni anketler var mı?”. en azından onu araştırsaydın be kadın.
  • programlarını zahide yetiş’ten farklı görmediğim sunucu.
24 entry daha