• ülkemizdeki en yetenekli haber spikeri. aynı zamanda en güzel spiker. meslektaşlarını toplayıp, "nasıl spiker olunur?" konusunda kurs vermeli.
  • sonunda unlu birisi hakkinda "ilkokul arkadasimdi" diyebiliyorum. tam ismi melek pelin cift olmali kendisinin. ilkokulda da agzi cok laf yapan bir insandi, hatta ogretmenimiz giyabinda kendisine

"pabuc gibi dilin var ilerde senden avukat olur" demisti. gorunen o ki pelin avukat olamamis, spiker olmus hayirli olsun. avukat olup baroya girecek de ne olacakti, sozluk merkezli fantezi dogaclamalarina konu olamayacakti. hayiri boyleymis.
  • o değil de saçlarını toplamış, hava durumu sunduğu zamanlarındaki halinde kaldım ben. boydandı ne güzel.
  • skyturk 'ten cnn turk 'e geçmiş başarılı spiker
  • cnn turk'e geçtikten sonra, bütün pabuçlarının sivri burunlu olduğunu anladığımız güzel kız.
  • ekrandaki halinden kat kat daha güzel görünen biriymiş*.
    bir de ekran arkasında da süper konuşuyormuş, insan susmasın istiyor tabi haliyle.. gerçi ben çok konuşma fırsatı bulamadım ama azı da yetti.. bütün kadınlar öyle konuşsa ilişkilerde hiç sorun çıkmazdı şahsi kanaatimce*..
    kıyafet seçimi konusunda banu güven'e bin basar ayrıca..

(bkz: #6812175)
  • sabah programında rastladığım*, şu sıralar televizyonda gördüğüm en bi "spiker gibi" konuşan, en güzel bayan. ilerde ana haber bülteni de sunar umarım..
  • bu sabah, programında* hayvanlara eziyet eden belediye görevlileri ile ilgili haberi uzun zamandır ekranda pek görmediğim türden bi duyarlılıkla aktardı, hayvan sevgisini çok takdir ettim. ruhsuz ve bön meslektaşlarının örnek alması gerekli.
  • 18 mart canakkale zaferinin yildonumundeki yayinda zafer ile ilgili haberden hemen sonra "boyle bir ulusun cocuklari oldugumuz icin gurur duyuyoruz" diyerek beni sabah sabah dagitmis spikerdir kendisi...
  • saçlarını kestirmiş, artık cnn türk sabah haberlerinde yalnız olan şeker spiker.
hesabın var mı? giriş yap