• şu anda sayın cumhurbaşkanımızı cesur sorularla ciddi anlamda terleten programcı. aman allahım ne zekice sorular hazırlanmış. nasıl ciddi bir platform. en güzel soru da şuydu: “elinizde yeni anketler var mı?”. en azından onu araştırsaydın be kadın.
  • bilmiyorum diyemeyen insanlardan yalnızca birisi. biliyormuş gibi görünmek için elinde arşiv belgeleriyle gelen murat bardakçı’yı bastırmaya çalıştı bu kadın. çoğu insanın gözünde rezil etti kendini.

kibirin, cehaletin ve bilmedigini sindirememenin birleşimi var bu hanımefendide.

hep oyunda olmak istiyor. onu da aralarina alsınlar istiyor. bilgi kırıntılarıyla işi yüeütebileceğini sanıyor. zeki olduğunu sanıyor. ayrıca bilgili ve yetkin de değil ancak çağırdığı konuklarla 3-5 muhabbet edip aklında kalanları kitap haline getirip çıkarıyor. e tabi böyle göz onünde olan bir zatın kitabı bomboş bir kitap olmasina rağmen yalnızca iyi pazarlandığından ötürü satıyor.

bilmiyorum demenin hafifliğini tavsiye ediyorum kendisine. murat bardakçı’ya siz daha iyi bilirsiniz efendim dese hafifleyecekti. cumhurbaşkanımıza bilmiyorum sayın cumhurbaşkanım dese rezil olmayacakti.

ha bir de kendisi acilen gizli örgütler,illüminati,uzaylılar var mı formatına dönmeli kendisine denk konukları ile.
  • pelin çift’in habertürk tv’den trt’ye transfer olmasından sonra yerine gelen cansu canan özgen’in daha iyi olduğunu düşünüyorum.
  • sadece yalakalıkla rüyasında göremeyeceği yerlere gelmiş sarışın, cıvık ve güzel mahlûk.
    edit: bu özellikleriyle başaracağı tek şey xxx tir. ff , fm ... her şekilde gideri var.
  • bazı durumlara verdiği tepki, sorduğu alakasız soru ve yaptığı yorumlarla her seferinde bana
    yok artık cidden bunu dedi mi?
    adam o kadar anlattı allah aşkına sorun bu mu buna mı takıldın?
    falan dedirtebilen sarışın sunucumuz. ama yine de seviyorum beterinden korkmak lazım.
  • kendisini beğeniyorum, beyni hariç.
  • bu ablanın günlük ortamda konu olabileceği gibi tek şey malum sorudur.
  • eeeeeeeeee pelin kardeş. konuşuyordan hatırladığımız yandaş sunucu.
  • dinci akımın sarışın prensesi.
  • gazeteciliği falan tartışılır ama gelip burda şöyle güzel böyle güzel yazanlar bir zahmet gitsin kumda oynasın.

tanım: sıradan, normal güzellikte gazeteci.
hesabın var mı? giriş yap