• cansu daha çok halktan, bizden biri gibi. pelin ise tamamen bizden biri. çünkü memleketi izmir.
  • valla bundan bir kac ay once pelin cift'i trt de izledim. sanirim istanbul fetih kutlamalari bolumuydu. hazreti cumhurbaskanimiz da programa katildi. kendisi beyefendiye sayin cumhurbaskani filan degil direk baskanim diye sesleniyordu.

trt ye gectiginden beri ilk ve son izleyisim oldu. bir izmirli olarak pelin cift bizden filan degildir. olsa olsa yozgatli, corumlular filan bizden biri diyebilir.

cansu'dan memnunum ben. cikariyor haktan'i, veriyor programin hakkini.
  • (bkz: yalarun)
  • cansu'nun yüzündeki o masum ifadeye bitiyorum.
    kalbim cızzz ediyor yeminle.
  • cansu sahsindaki cahil cureti, kendini bilmis ve 'ben guzelim ohooo' tavirlari asiri itici. 4 kitap okuyup altini cizip program hazirliyor zaten skjdcjdshbfcjsbdf

pelin cift daha saygideger,oturakli ve bilgili. digeri gibi o bu diksiyon kursunda sansimi deneyeyip ayagina mudurlerin xy kromozomu kiyagina spiker olmamis.
  • cansu hanımı takip etmiyorum, ama pelin çift kesinlikle kitapların altını çizerek programa hazırlanıyor ve tarih anlatıcılığı ya da sorgulayıcılığı konusunda çok iğreti bi üslup kullanıyor. trt'de olmaması gereken bir sunum veya moderasyon şekli çünkü ne sunum ne moderasyon. siyasi görüşleri ve inançları konusunda bi tarafa ait olduğunun altını çizen bir sunucuyu trt'ye yakıştıramıyorum, beklenti işte...

ilber ortaylı ve sevil atasoy'un programını takip ediyorum birkaç haftadır. hiç değilse çiğlik yok, hiç değilse sevil atasoy tarihçi gibi davranmak için çırpınmıyor. tabi alışılmış tarih&araştırma programları gibi magazinsel olarak öne çıkmıyor program, bizi twitleyin, en cici biz olalım diyen birileri olmayınca. sakin sakin izleniyor.
  • ahmet şimşirgil hoca, iki sunucunun da programlarına sürekli çıkmaktadır. bir gün cansu'nun programında, ahmet hoca, cansu'ya şaşırıp pelin demişti. cansu da bozulup, "benim adım cansu unutmayın" diye koskoca tarih profuna trip atmıştı.
  • meltem, banko alır.

not: virgülü unutmuşum *
  • cansu kim ya daha dünkü bebe. *

(bkz: pelinçiftspor)
  • instagram'da pelin çift dediğim tokuşturma.
hesabın var mı? giriş yap