şükela:  tümü | bugün
 • karşısında abdülhamit ve osmanlı'yı eleştiren ve hayalden değil gerçekten konuşan bi tarihçi görünce onu susturmaya ve söylediklerini önemsizleştirmeye çalışıyor kadın.

  rezalet

  ayrıca : (bkz: senagalli askerler kadınlarımıza tecavüz ediyordu)

  (bkz: mustafa kemal atatürk)
 • olmuş pelin çift.
 • yıllardır yaptığı programlarda akit gazetesi çalışanlarını onur konuğu olarak ağırlayan bir kiralık maşadan beklenen davranıştır.hata bardakçı'da, ne işin var orada ?
 • "anlamaya çalışıyorum", "bir dakika canım"..."hmmm", "hııh","ama canım..." cevapları ile konuya olan hakimiyetini tekrar ve tekrar ispat etmiş bir adet sunucunun yaptığı saygısızlıklar zinciridir.
 • hilafetin kaldırılması söylentileri başlayınca, en fazla telaşlanan ülke ingiltere 'dir, der demez, pelin çift'in düzeltmeye çalışırcasına(!) ''islamın son kalesi, islamın ordusu'' demeye başladığı hadise.sebebi neydi ki.

  ayrıca,murat bardakçı gibi ülkemizin değerli insanlarının verdiği bilgileri önemsememek büyük bir kayıptır.
 • cahil kadın
 • ben bu programı canlı izledim. gerçekten murat bardakçı'nın karşısına çıkara çıkara böyle birini mi çıkarırlar. tamam sunucu olabilirsin ama en azından tarihle ilgili program yapıyorsan bu kadar donanımsız olmamalısın. verdiği tepkiler de çok saçma. sokaktan al bi dobloluyu sunucu yap aynı tepkileri verir. neredeyse ''amaan canım olur mu öyle şeey'' diyeceksin.
 • ya oğlum siz de ne kurcalıyorsunuz. kız trt'de yağlı kapı bulmuş, yağmur yağarken küpünü dolduruyor. senin elektrik faturanla sana masal anlatıyor.

  ekmeğinin peşinde. osmanlı, abdülhamit ıı, kayı boyu, oğuzlar, dirilişler, şahlanışlar bu ara popüler işte. kız da programını yapıyor. arada kitap mitap da çıkarıyor sakalına bakıyor. kim ne yapsın gerçek tarihi? duymak istediklerini veriyor malum kitleye, hem de devlet televizyonunda. suyu bulandırmayın canım siz de. bunun çakması bile çıktı, bu aralar o derece popüler bu sarışın tarihçiler :)

  ha unutmadan bir de kel var bir tane. sanat tarihçisi mi ne? o da sonradan iyi yanladı malum kitleye. o da dolduruyor küpünü. yiyin efendiler yiyin. döner elbet bu devran.

  edit: entry tutmus. bu vesileyle trt ekranlarindaki dizilere de dikkat cekerim. surekli belli tiplerin rol aldigi ve bir ikisi haric kimsenin izlemedigi diziler. ozel kanallarin 13 bolum tahammul etmeyecegi dizilere trt onlarca bolum cektiriyor. o yagli kapidan kim nemalaniyor onu da sektorun icindekiler bir zahmet anlatsin. bir network analizi ile o iliski aglari cok fena ortaya cikar ama neyse. ısimdeyim gucumdeyim. anlayan anladi zaten trt dizilerinin fix oyuncularini ve yapimcilarini az cok.
 • tavırlara bak (bkz: ay götüm)..karşısındakini (bkz: kadir mısırlıoğlu) sandı,(bkz: kendi gerçekleriyle yaşamak istemek)
 • rezalet puanim 10/10. her seyi gectim, boyle bir uslup olamaz. he? eee? tamam tamam... ama canım... bu nedir ya? sanki mahalle arkadasiyla muhabbet ediyor.

  anlamaya calisiyormus (!) once karsindakini dinlemeyi ogreneceksin. orasi bir tartisma programi degil ki. tez-anti tez olayi yok yani. adam belgelerle konusuyor, sacma sapan sorular soruyor. bence programin kalitesini konuk degil, sunucu belirler al iste kalite ortada. bastirmaya ve susturmaya calismak nedir?

  not: bu arada murat bardakci beyefendi cok metin davranmis, bana boyle bir saygisizlik yapilsa haddini bildirir programi da terk ederdim.

  (bkz: cahil ile girme münakaşaya)