• dönemin, sarışın ak gezeni. varoş bir kadındır lakin zekidir. nereye yanlayacağını iyi biliyor.
  • programın başlangıcından itibaren bardakçı ve sunucu atışmaya başlıyor sanki anlaşılmış ve kasıtlı olarak kapışalım denmiş gibi bir durum var. belki de bardakçı uzun zamandır tv de görünmediği için biraz da reyting amaçlı böyle bir senaryoya gidilmiş olduğunu düşünmekteyim.
  • murat bardakçı üslubuyla ve olgunluğuyla kadının seviyesine inmiyor.kadının evett, haa,hıı seslerini duyunca gerçekten çok itici geliyor.çok cahilce program sunuyor,yakında yokluğunu arayamayacağımız kişilerden olacak gibi geliyor.birde o sinirlenme,trip atmalar ne.murat bardakçı beyefendi olduğundan gerçekten iyi dayandı.
  • murat bardakçı'yı pek sevmem. ilber ortaylı ve murat bardakçı aynı zaman diliminde farklı kanallarda programa katılmış olsun, ilber ortaylı'yı dinlerim ama...

ama saygıdan ödün vermeyen, tane tane anlatarak insanları aydınlatmaya çalışan bir konuğun karşısında, kıraathanede sohbet eder gibi böyle çirkin bir üslupla konuşulmaz. ''ama canım yeaaani'', ''hı...'', ''anlamaya çalışıyoruuummm.'' bu nedir ya? murat bardakçı'nın yerinde olsam programı terk ederdim.

kutlarım kendisini sabrından dolayı.
  • tahsin hasoğlu tarafından başarılı bir taklidi yapılan televizyoncu.

[buradan izleyin https://twitter.com/…oglu/status/974672522892529664]
  • bardakçı, genel vali için kim biliyor musun? kral dedikten sonra pelinin nasıl sıçtık ifadesi güldürmüştür. bir de sözüne itibar edilecek biri mi diyor başta. hadi özgüvenin var ama en azından içi dolu olsun. hem cahil hem de boş özgüven.
  • tarihçiler karşısındaki ilk kıvırması değildir.

https://www.youtube.com/watch?v=mezeef-w4ve
  • programdan benim edindiğim izlenime göre, murat bardakçı programa dolu gelmiş. ilk andan itibaren pelin çift'e oynamış ve sürekli üzerine gitmiş. pelin çift karşısındaki huysuz ihtiyara karşı güzel bile idare etmiş.
  • atatürk’ü ingiltere ile hilafeti kaldırmak sebebiyle anlaştığını iddia etmişmiş. programı izlemedim, efe aydal’ın yalancısıyım
hesabın var mı? giriş yap