• yıllar önce biz üniversiteyken evimi evi bellemiş erkek bir arkadaşım chat sitelerini denemek istedi. ben internetteki insanların bizimle görüşme amacının bizi öldürmek, tecavüz etmek, soymak veya böbreklerimizi çalmak olduğunu kendisine anlattım ama bana inanmadı. (evet aşırı tedbirliyimdir)
    itirazlarımı sürdürdüm ama sonunda izin verdim çünkü karşılığında maket ödevimi yapmaya söz verdi.

önce kendi adıyla denedi ama kimse mesajlarına dönmedi. sonra daha havalı bir erkek ismi denedi ama bu sefer de mesaja dönen kızların fotoğraflarını beğenmedi.
    peki o zaman bir de kadın ismiyle deneyelim dedi. ayşe gibi yaygın bir isim denedi ve karşıdakiler fake olduğunu hemen anladı. nihayet adını pelin yaptığında gelen mesajları görmeliydiniz. her mesaj geldiğinde çıkan o bip sesi neredeyse evi yıkacaktı. o kadar talep gördü ki korkumdan önce bilgisayarı kapadım sonra modemin fişini çektim. yemin ederim bir ara ekrandan odaya adam fırlayacak sandım.

o günden beri pelin isminin erkekler için daha çekici, daha kadınsı ve belki de fonetiği sebebiyle seksi olduğunu düşünmüşümdür. gerçi bu teorimi ispat edecek kadar pelin tanımadım ama kafamdaki pelin taş gibi bir şey. sanki bütün pelinler de öyle gibi geliyor.
    hikayenin sonu benim için iyi bitti. arkadaşım ülkede kadın olmanın ne demek olduğunu çok hızlı bir şekilde öğrendiği için her zaman centilmen ve kadınlara saygılı biri oldu. sonra gay oldu ama bunun konumuzla alakası yok.
  • ailecek ekonomik durumları belli bir seviyenin üzerindedir. henüz fakir bir peline rastlamadım.
  • bir pelin olmayarak bile götümle güldüğüm niteliklerdir. esmer ve yavşak olan taylan'lar dahi bunlara inanmakta zor zamanlar yaşadılar.
  • sonsuz özgüven ve kendini beğenme.
  • anüs çevresinde kararma.
  • erkek olmamaları
  • yumuşak bir ses tonu, kibar ve düzgün bir diksiyon.
  • ben hayatımda hiç, fabrika çıkışı sarışın pelin görmedim. genellikle esmer ve kumraldır bu pelinler.
  • ben 4 pelin taniyorum. soyadlarini vermeyeyim simdi ama 4'u de lisansli sporcu. branslar da yuzme, tenis, voleybol, hentbol.

bu da demek oluyor ki, pelin'ler sporcu olur.
hesabın var mı? giriş yap