şükela:  tümü | bugün
 • eskiden severek okudugum, simdilerde ise yazilarindan "kankilerimle parti keyfi" mesaji aldigim kisi. herkes cok sik, herkes cok eglenceli.
 • sabah gazetesi sözde moda eleştirmeni... dilbilgisi yoksunu.

  (bkz: pabucumun köşe yazarı)

  (bkz: kimler kimler yazar oluyor)
 • instada 1m yakın takipçisi var. kendi fotosu yok hep milletin fotosu eleştiriyor falan. profilden gördüğüm kadarıyla ponçik baya, hadid fotosu koymuş biz de olabiliriz manken diyor, canım zannetmiyorum ya. şakaysa hiç komik değil gerçeksen komik. belki tanısam karakterini çok severim ama magazin ile uğraşanlara kafadan önyargılı ve gıcık olduğum için aksini düşünemiyorum. ama nerden ekmek yerse oradan yürüyor insanlar belki de entelektüel birisidir
 • bu hanımın blogunu 2011-12 yıllarında takip ederdim. o zaman sadece modavesosyete olarak anonim yazıyordu ve pınar altuğ'dan eda taşpınar'a geçiren, koleksiyon diye hazırlanan taklitleri ortaya seren, dilbilgisi yoksunu olsa da eğlenceli yazıları olan bir kadındı. ki galatasaray lisesi mezunuymuş sanırım bu kadar imla hatasını o eğitimle yapmak bir başarıdır.

  blogu tutunca gazetede köşe teklif edildi vs, hayatlarına uzaktan bakıp iyi ya da kötü eleştirdiği insanların arasına girince o objektif bakış ve yazılar gitti tabii.

  yine de bir magandanın kızı olarak kendi kapasitesiyle moda dünyasında varım zannedenlerin dünyasında kendi çabasıyla kariyerini kurmuş bir kadındır, saygı duyarız.