• dünyanın en itici kadını kim deseler aklıma ilk gelen isim kendisi olur.kendisi her fırsatta eğitimiyle övüyor **
    ancak bunca eğitime rağmen kendisi dünyanın en gereksiz mesleği olan moda eleştirmenliğini yapmakta.
    hiç adil olmayan yorumları ve geniş olmayan vizyonuyla bu işin bile hakkını verememekte.
    birde ilginç şekilde aşırı özgüven sahibi neyine güveniyorsa!
  • sabah gazetesi sözde moda eleştirmeni... dilbilgisi yoksunu.

(bkz: pabucumun köşe yazarı)

(bkz: kimler kimler yazar oluyor)
  • galatasaray lisesi mezunu olmasına karşın hem imla hataları sonsuz olan hem de telafuzu asla düzgün olmayan bir kadın. o kadar jacquemus meraklısı isen lütfen cakmüz cakmüz diye ağzını yaya yaya konuşacağına aç da bir google'dan dinle nasıl telafuz ediliyor diye...
  • bir hacker instagramının şifresini çalmış. özel yazışmalarda bu kadının para karşılığı kötü haber, yalan haber yaptığını iddia ediyor.

bir de pelin’e domuz demiş hesaptan ve domuz fotoğrafı paylaşmış ay çok güldüm buna ben.
  • sosyeteden herkesle arkadaş olmayı bir şey zanneden biri...

gittikçe daha kötüye gidiyor yorumları, "influencer" olduğundan beri iyice de laçka bir tavrı olmaya başladı. mert vidinli ve ikisinin balından herkese lazım diye düşünüyorum.

yani o balın yüzde 40'ı olsa yeter, valla bak.
  • bu hanımın blogunu 2011-12 yıllarında takip ederdim. o zaman sadece modavesosyete olarak anonim yazıyordu ve pınar altuğ'dan eda taşpınar'a geçiren, koleksiyon diye hazırlanan taklitleri ortaya seren, dilbilgisi yoksunu olsa da eğlenceli yazıları olan bir kadındı. ki galatasaray lisesi mezunuymuş sanırım bu kadar imla hatasını o eğitimle yapmak bir başarıdır.

blogu tutunca gazetede köşe teklif edildi vs, hayatlarına uzaktan bakıp iyi ya da kötü eleştirdiği insanların arasına girince o objektif bakış ve yazılar gitti tabii.

yine de bir magandanın kızı olarak kendi kapasitesiyle moda dünyasında varım zannedenlerin dünyasında kendi çabasıyla kariyerini kurmuş bir kadındır, saygı duyarız.
  • en son gülşen in sahne kostümü mevzusunda; gülşenin kostümünü sahneye uygun bulmayan ve gülşen i dikkat çekmeye çalışmakla itham eden, kadınlara sınır çizen, üsturup bildiren tipik bir male gaze
    ig da modavesosyete hesabıyla yancılık yaparak ömrünü geçiren biri. yaptığı yorumların yarısını hasetten, kıskançlıktan yapıyor buna hepimiz eminiz. gülşeni de sinirden ekmek arası patatesini kemirirken eleştirmediyse ben de neyim *
    ağlayarak günlüğüne yaz pelo! ama kadınlara neyi nerede giyeceği konusunda yorum yaptırmayacağız, istediğimizi istediğimiz yerde kendi arzumuza uygun biçimde giyeceğiz. hele hele senin vasfındakilere asla yorum yaptırmayacağız. ünlü yancısı ve hiçbir üretimi olmayan vasıfsız birisin nazarımızda.
  • akademik kariyeri büyük bir japon firmasında pazarlama mudürü olması vs umrumda değil aşırı boş bir kadın. insanların giydiği kıyafetlerin çakma olup olmadığını hangi tasarımcıya ait olduğunu takip edip bunu yazan bir insan ne kadar dolu olabilir ki? üstelik geçtiğimiz senelerde bir ünlünün giydiği kıyafetin vucuduna uygun olmadığını iddia ederken kendi fotoğrafına atılmış olan "şişko" yorumuna öfkelenecek kadar da bencil birisi.

şöyle boş işlerin peşini kovalayan insanların halk tarafından rağbet görmesi canımı sıkıyor.
  • takipçilerini hiç hoşlanmadığı bazı kadınlara kötü yorumlar yapmak üzere teşvik ettiğini düşündüren, galatasaray lisesi mezunu olduğuna her paylaşımında daha çok şaşırdığım kişi. bullying'den zevk alıyor gibi bir hali var.
  • kendal, gigi ve diğer estetik bombası kadınların fani sanırım. bunların sayfalarındaki gereksiz reels videolarını bile konuşmaya değer bir şey olarak görüp sayfasında yayınlıyor.

bir de burcu esmersoy pompalamasi fazla yapıyor. o da baya komik. :)

hele şu anda eğitimini öğrendim ki daha da kahroldum. paris'te oku ama gel her yerinden yapaylık akan, paralı markalar olmasa zerre kadar stil sahibi olmayan, ne yapsa oldukça ucuz duran kendall jenner hayranlığı yap.
    trajikomik değildir de nedir bu?

ben şahsen kendall, gigi ve diğer memeli kıza hayran tek bir kimseyi bile ciddiye alamıyorum. üzücü ya.

kendisine paylaşabileceği bir model bırakıyorum buraya.

(bkz: kaia gerber)
    gerçek ve genetik bir güzellik paylaşmak ve yorumlamak isterse.
hesabın var mı? giriş yap