şükela:  tümü | bugün
  • müşterisini ölümle tehdit ederek taşınma sırasında fiyatı arttıran izmirli nakliye şirketi.
    ev taşınırken biliyorsunuz ki asansörlü asansörsüz ayrımı vardır. dışarıdan kurulan asansörle yük taşınacaksa 200-300 lira daha fazla verirsiniz.
    biz de bunlarla asansörlü olacak şekilde anlaşma yaptık. işin ortasında asansörün geceikeceğini söylediler. tamam sıkıntı yok dedik.

sonra şirketin ofisini aradık, "asansör göndermiyorum sana" dedi halil adındaki şahıs. nasıl yani dediğimde "göndermiyorum kardeşim, eşyaların merdivenden taşınıyor işte" dedi. dedim biz fiyatı ona göre almadık, neden kafana göre iş yapıyorsun, o zaman asansör farkını düş fiyattan.

o sırada bağırıp çağırmaya başladı, vereceksin parayı, eşyanı çıkarıyoruz işte, neyin peşindesin diye. niye aynı parayı veriyorum diyince küfürleşmeye başladık, seni vurduttururum, seni de polisini de sikerim oglim diye telefonda dakikalarca anırdı. hatta zam yapıyorum lan, arttırdım fiyatı, hele bir verme, bir ay evinin önünde bekler yine vurdururum oglim seni diye tehdit etti.

bu insanların bir şeyden korkusu yoktur, 10 çocuğundan birini bizi vurmak için harcar nolacak diye düşündüğümden parayı verdim.

savcılığa zaten gideceğim ama buradan da yazıyorum ki uzak durun. bu insanlar artık para kazanmasın.

eğer başıma bir şey gelirse bu insanların sorumlu tutulmasını istiyorum, çünkü başka bir düşmanım yok hayatta.