şükela:  tümü | bugün soru sor
  • oğuzhan uğur'un kediciklerinden biri haline gelmiş kızcağız.

yazık ettin kendine pelin.
  • az önce arkadaşımın arkadaşı olduğunu yorumlaşmalarından öğrendiğim güzel arkadaş. videolarına şöyle bir bakıp destek için abone oldum. laf dokundurma falan yok direk sokuyor izlediğim kadarıyla. keşke saçma sapan programlar yerine bu tarz showlar çıksa tv de.

bu arada evli arkadaşlar.

edit: bekar dedi @luby süzer.
  • kanzuk'a çapanoğlu diyen kişi. ekşisözlük videosunda ilk defa gördüm kanzuk'u. birine benziyor çıkarıcam ama.
  • memesizler kabilesinden.
  • az önce tesadüfen rastladım: 2017 tarihli bu videosunun konusu bir yana, genel içeriğini ve hatta yapılan tespitleri 2016 tarihli şu entry'mden almış.

kızmadım, hatta hoşuma bile gitti ama yukarıdaki kimi entry'lerde kendisinin entelektüel, bilgili olduğu falan yazılmış; yok öyle bir şey. demem o ki, abartılacak bir durum yok... biraz güzelseniz, şirinlik falan yapabiliyorsanız, siz de açın bir youtube kanalı, sağdan soldan topladığınız içerikle epey miktarda bir takipçi yapabilirsiniz.
  • gerçekten güzel, yetenekli ve zeki kadın.

fakat neden oğuzhan uğur gibi bir yaşam formuna ihtiyacı olduğu konusunda gerçekten hiç bir fikrim yok.

kendi başına gayet başarılı olabilirdi sanırım.

ilginç.
  • vibio'da youtube' un ronaldosu, messisi, neymarı iken oğuzhan denen ahır canavarına kanıp gitti babala tvnin arda turanı oldu amk.

vibioda hafta bir yayınlanan videosuyla hem taraflı tarafsız her kesimin beğenisini kazanırken resmen kanalın maestrosuydu ama o gitti 3-4 ayda bir babala tv'de 'öyle mi dersin' adıyla bi videosu yayınlanıyor. o videolarda da artık eski enerjisi yok eski özgüveni yok. ahır canavarının şakşakçılığını yapmaya devam edecek anlaşılacak.
  • babala ‘da iken yanında çalıştığı arkadaşın salak saçma esprilerine resmen katlanıyordu. ordan kurtulduğuna canı gönülden seviniyorum, sen oraya yakışmıyordun. burayı okuyor musun bilmiyorum da güzel kadınsın vesselam.

kendine dikkat et, doğru kararlar vermen dileği ile...
  • vibioyu para için satıp birakmiştir sonra da aradigini bulamayinca babalada ve yok olup gitmemek için " onurlu" bir hareket ile geri gelmiştir bir onurlu hareket de onlari yari yolda birakip giden kişiyi geri alarak vibiodan gelmiştir.
    (bkz: yaptım, yaptım ama sor bi neden yaptım)
  • herkesin ağzı açık izlediği, beğendiği, sevdiği bir kadınken babala tv çaycısı olmuştur.

geçmiş olsun.