şükela:  tümü | bugün soru sor
  • onu bunu bilmem de çok güzel bir kadındır
  • profesyonel. babala'da aradığını bulamamışsa vibio'ya dönmesi normal.
    vibio o varken daha güzeldi e yine güzel olacaksa neden dönmesin.
    bu youtuberları takım tutar gibi tutmayın.
    bırakın insanlar işini gücünü yapsın. en verimli nerede en mutlu nerede yapıyorsa orada yapsın.
    ayrılıp geri dönüyorsa da kendi bilsin.

vibio'yu para için bırakmakla suçlanıyor e niçin bıraksın gerizekalı.
    evin kirası, kredi kartı ekstreleri başka bir şeyle mi ödeniyor da biz bilmiyoruz.
    aslında güzel başlamıştım ama sinirlendim şuursuz yorumlara.
    amk evladı belki bayburt'ta ailesinin yanında çekyatta yatıyor ama birisini para için kanal değiştirmekle suçluyor.
  • babala ‘da iken yanında çalıştığı arkadaşın salak saçma esprilerine resmen katlanıyordu. ordan kurtulduğuna canı gönülden seviniyorum, sen oraya yakışmıyordun. burayı okuyor musun bilmiyorum da güzel kadınsın vesselam.

kendine dikkat et, doğru kararlar vermen dileği ile...
  • lider özellikleri olan bir kadın. bir başka lider özelliği olan adamın yanında olmadı. kendini özgürleştirdi. oğuzhan uğur’un onedio giriş vtrsi ile pelin’in eski kanalına geliş vtrsi bile benzerlik gösteriyor. olsun, ikisini de severiz o ayrı.
  • pelin olgun yeniden vibio'da! videosunun son saniyelerin konuşurken cümle sonlarındaki -yoz ve -yom bitirişlerine hayran olduğum kişilik.

şöyle pelinanım gibi izmirli ve cümleri -yoz, -yom şeklinde bitiren bir hanımefendi karşıma çıksın da mutlu olsak istiyom.
  • cüneyt özdemir’i anlattığı videonun girişinde adamın videolarına gönderme yaparak komik hale getirmiş hafiften de kafa bularak beni güldürmüştür. tatlı kadın sadece güzel diyerek geçiştirmeyelim şimdi akıllı ve güzel yorumluyor.
  • cüneyt özdemir videosunda fazlaca robin scherbatsky aurası yayan kişi.
  • (bkz: #87280536)
  • tatlı ve salak. en sevdiğim.

(bkz: ısırırım)
  • ali ihsan varol videosunda sıkça kullandığı "kendi" ve "değil" kelimelerini yanlış telaffuz etmesi sebebiyle kulak tırmalayan hanımefendi.